ترجمه تخصصی رشته تاریخ

ترجمه تخصصی رشته تاریخ

رشته تاریخ طیف گسترده ای از موضوعات را در دوره های زمانی متفاوت در بر می گیرد. بنابراین ترجمه تخصصی این رشته نیازمند داشتن دانش مناسب از این رشته تحصیلی در کنار توانایی زبانی بسیار بالا است و مترجمی که ترجمه متون تاریخی را انجام می دهد باید روی ترجمه متون قدیمی انگلیسی تسلط داشته باشد و در عین حال در زمینه موضوعی که ترجمه آن را بر عهده دارد کاملا تحقیق کرده باشد. بنابراین ترجمه متون تاریخی کاری وقت گیر و دقیق است و مترجمی می­طلبد که توانایی کافی را در این زمینه داشته باشد در غیر این صورت حاصل کار فاجعه بار خواهد شد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی تاریخ 

ترجمه مقاله و کتاب تخصصی رشته تاریخ در تیم لینگو ترجمه

در صورتی که کیفیت متن ترجمه شده برای شما دارای اهمیت است و می خواهید متنی قابل فهم و با کیفیت عالی دریافت کنید، می توانید به تیم لینگو ترجمه کاملا اعتماد کنید. افتخار ما این است که تیم لینگو در زمینه ترجمه متون تخصصی رشته تاریخ از مترجمینی بهره می برد که در این زمینه تخصص و تجربه زیادی دارند و تا به حال به تعداد زیاد ترجمه کتاب و مقاله تاریخی انجام داده اند و در این زمینه موفقیتهای چشمگیری داشته اند. به این ترتیب، کار ترجمه این دست مقالات و متون با کیفیت کاملا تضمینی انجام می شود و به هیچ عنوان به مترجمین تازه کار یا بدون تخصص سپرده نخواهد شد. همان طور که می دانید مترجم متون تاریخی به هیچ عنوان نمی تواند بدون تحقیق این متون را ترجمه کند و باید روی تلفظ صحیح تمامی اسامی، تمامی مکانها و تمامی رویدادها تحقیق کند تا بتواند این مقاله ها و کتابها را به درستی ترجمه کند. ما کیفیت کار ترجمه را در لینگو ترجمه کاملا تضمین می کنیم. بنابراین اگر کیفیت ترجمه برای شما اهمیت دارد، همین حالا ثبت سفارش کنید. 

قیمت ترجمه مقاله تاریخ

توجه داشته باشید که قیمت ترجمه در سایت لینگو ترجمه به صورت یک پکیج کامل تعیین می شود که شامل «ترجمه با کیفیت عالی + بازخوانی + تایپ» می شود و به هیچ عنوان برای خدمات مورد اشاره از شما هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی

کیفیت هیچگاه اتفاقی نیست. مدیریت لینگو ترجمه اطمینان حاصل می کند تمامی کارهای ترجمه در این سایت به مترجمین متخصص سپرده شود و به هیچ عنوان برای ترجمه ها از مترجمین نامناسب استفاده نمی شود. در خصوص انتخاب مترجم برای ترجمه هر فایل، تیم ترجمه این انتخاب را کاملا با وسواس انجام می دهد تا حتما هر ترجمه به شایسته ترین فرد سپرده شود. کیفیت در لینگو ترجمه اولویت اصلی است. ما این کیفیت را برای شما تضمین می کنیم. 

هزینه ترجمه مقاله تاریخ

تعیین هزینه ترجمه در لینگو ترجمه

در تیم لینگو ترجمه، هزینه ترجمه بر اساس تعداد لغات فایل مبدا مشخص شده و هر 250 کلمه از فایل مبدا که برای ما ارسال می کنید به عنوان یک صفحه کامل در نظر گرفته می شود. در ازاء هزینه پرداختی به تیم لینگو ترجمه، شما از پکیج کامل خدمات ما یعنی: «ترجمه تخصصی با کیفیت عالی + بازخوانی + تایپ» برخوردار خواهید شد و برای دریافت این خدمات هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. همچنین، با توجه به اینکه قیمت ترجمه بر اساس متن مبدا تعیین می شود، قیمت اعلام شده به شما در ابتدای کار کاملا قطعی بوده و دچار هیچ گونه تغییر و تعدیلی نخواهد شد. 

مترجم تخصصی برای ترجمه متون تاریخی تخصصی انگلیسی

همچنین توجه داشته باشید که استعلام قیمت از لینگو ترجمه کاملا رایگان بوده و می توانید همین حالا با ارسال فایل خود برای ما از قیمت و زمان تحویل ظرف چند دقیقه مطلع شوید. تعهد انجام کار ترجمه برای سایت لینگو ترجمه تنها از زمان واریز پیش فاکتور ارسالی توسط شما آغاز خواهد شد و در صورت عدم واریز تعهدی برای طرفین ایجاد نخواهد کرد. همین حالا فایل خود را برای استعلام قیمت رایگان برای لینگو ترجمه ارسال کنید. 

هزینه ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی تاریخ

اگر هنوز هم ابهام یا سئوالی برای شما باقی است با تیم لینگو ترجمه تماس بگیرید

در لینگو همچنین بخوانید: ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب تخصصی، قیمت ترجمه مقاله، قیمت هر خط ترجمه، هزینه ترجمه تخصصی، بهترین سایت ترجمه