ترجمه تخصصی مهندسی نفت

ترجمه تخصصی رشته مهندسی نفت

قیمت ترجمه تخصصی مقاله مهندسی نفت

رشته مهندسی نفت (Petroleum Engineering) یکی از رشته های مهندسی پرطرفدار در بین داوطلبین ورود به دانشگاه ها می باشد. این رشته در سال های اخیر دچار تغییرات زیادی شده است و در دانشگاه هایی مانند استنفورد و کالیفرنیا نام آن را به رشته مهندسی منابع انرژی تغییر داده ­اند. رشته مهندسی نفت به گرایش های مختلفی تقسیم می شود که برخی از آنها عبارتند از مهندسی اکتشاف، مهندسی مخازن، مهندسی حفاری، مهندسی بهره برداری و غیره. این رشته در ایران در دانشگاه های مختلفی تدریس می شود و یکی از رشته های پرطرفدار برای ادامه تحصیل می باشد. 

ترجمه مقاله رشته مهندسی نفت

ترجمه مقاله و کتاب تخصصی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در دهه اخیر رویکرد دنیا به سرمایه گذاری در صنایع انرژی و کنترل آلاینده ها تغییر بسیاری کرده و این تغییر حتی سبب ایجاد تغییرات در سیلابس دوره آموزشی و نام رشته مهندسی نفت در دنیا شده است. بر همین اساس، هر روزه بر تعداد مقاله ها و کتاب های نوشته شده در این زمینه افزوده می شود و محققین، دانشجویان و فعالین حوزه نفت و انرژی برای به روز ماندن و اطلاع از آخرین دستاوردهای جهان در این زمینه از این مقاله ها استفاده می کنند. در این راستا، یکی از خدماتی که به شکل عمده از سایت لینگو ترجمه درخواست می شود، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب در رشته مهندسی نفت است و تیم لینگو در این خصوص از تجربه و تخصص کافی برخوردار بوده و ترجمه هایی درخور و مناسب با کیفیت عالی را به مشتریان خود تحویل می دهد. 

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی تخصصی مهندسی نفت

توجه داشته باشید که در تیم لینگو ترجمه به هیچ عنوان از مترجمین کم تجربه استفاده نمی شود و تمامی کارهای ترجمه شده با کیفیت تضمین شده آماده شده و حتما پس از ترجمه بازخوانی خواهند شد. مقاله ها و کتاب های رشته مهندسی نفت از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و مترجم این دست متون باید از دانش و توان کافی برای ترجمه این متون برخوردار باشد در غیر این صورت ترجمه ارائه شده کیفیت لازم را نخواهد داشت و رضایت مشتری را جلب نخواهد کرد. در تیم لینگو ترجمه تمامی مترجمین با وسواس کامل انتخاب می شوند و کار ترجمه انواع متون بر اساس تخصص و توانایی بین این افراد تقسیم می شود. شعار ما ارائه کار با کیفیت بالا می باشد و این مساله را تضمین می کنیم. برای لینگو ترجمه کیفیت بر کمیت اولویت دارد و تمام سعی ما ارائه ترجمه هایی با کیفیت راضی کننده برای مشتریان گرامی می باشد. 

ترجمه کتاب تخصصی مهندسی نفت

ترجمه متون شرکتی در حوزه نفت و انرژی

تیم لینگو ترجمه سابقه زیادی در زمینه ترجمه متون شرکتی با موضوع نفت و انرژی دارد و مترجمین این تیم سابقه ای بسیار طولانی در زمینه ترجمه متون تخصصی حوزه نفت دارند که از این دست می توان به ترجمه هزاران صفحه از قراردادهای شرکت های حوزه نفت و انرژی از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، ترجمه سایت شرکت های فعال در این حوزه، ترجمه بروشور و کاتالوگ با موضوع مهندسی نفت و شرکت های فعال در صنعت نفت، ترجمه گزارش های امکان سنجی و سایر انواع متون تخصصی حوزه نفت و انرژی اشاره کرد. 

با تکیه بر همین دانش و تجربه، تیم لینگو آمادگی دارد به صورت حرفه ای اقدام به ترجمه هر نوع متنی در زمینه مهندسی نفت و انرژی و گرایش های مربوط به آن نماید و مشتریان گرامی می توانند با خیالی راحت ترجمه انواع متون تخصصی خود را به تیم لینگو ترجمه بسپارند. 

ترجمه تخصصی مهندسی نفت

تیم حرفه ای لینگو ترجمه

در گروه لینگو ترجمه تلاش کرده ایم با جذب مترجمین مجرب و حرفه ای یک تیم کامل ایجاد کنیم که هر یک از مترجمین آن به صورت تخصصی در چندین رشته و گرایش گوناگون سابقه کاری داشته باشند و بتوانند نیاز بازار را برای ترجمه با کیفیت و صحیح در رشته های گوناگون و بعضا مشکل برطرف کنند. یکی از تفاوت های تقسیم کار در تیم لینگو با سایر تیم های ترجمه این است که مترجمین بر اساس توانمندی خود دسته بندی شده اند و مدیریت تیم لینگو ترجمه با وسواس کامل مترجم مناسب را برای ترجمه کتاب، ترجمه مقاله تخصصی و ترجمه سایر متون تخصصی انتخاب می کند. در حقیقت معیار انتخاب مترجم برای انجام کار ترجمه شما در تیم لینگو ترجمه فقط و فقط بر اساس کیفیت کاری است که مترجم مذکور می تواند به شما ارائه دهد. کیفیت در تیم لینگو ترجمه اولویت اصلی ما است و متعهد به ارائه ترجمه با کیفیت بالا هستیم. 

هزینه ترجمه مقاله

نحوه محاسبه قیمت ترجمه در لینگو ترجمه

معیار تعیین قیمت ترجمه در وب سایت لینگو ترجمه هر 250 کلمه از متن مبدا است. بنابراین قیمت اعلام شده به شما از طرف سایت لینگو بدون تغییر و قطعی بوده و در انتهای کار هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. حتما در نظر داشته باشید که هزینه ترجمه پرداختی شما به سایت لینگو بابت دریافت خدمات ترجمه با کیفیت بالا + تایپ رایگان + بازخوانی رایگان می باشد و نسبت به کیفیت و خدمات اضافی که دریافت می کنید، قیمت پرداختی واقعا رقابتی است. برای مشاهده لیست قیمت های سایت لینگو ترجمه کلیک کنید. 

هم اکنون برای استعلام قیمت و تعیین زمان تحویل اقدام کنید و از طریق لینک ذیل ثبت سفارش نمایید. توجه داشته باشید که با توجه به درخواست های بسیار زیاد ثبت شده در سایت لینگو و تاکید مدیریت سایت بر استفاده از مترجمین با کیفیت، زمان خالی مترجمین محدود است. پس بهتر است همین امروز ثبت سفارش را انجام دهید و با اطمینان کامل کار ترجمه مقاله تخصصی خود را به ما بسپارید. 

قیمت ترجمه تخصصی مقاله مهندسی نفت

اگر در این زمینه سئوال یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، با همکاران ما در تماس باشید

سایر خدمات ارائه شده در تیم لینگو عبارتند از: ترجمه مقاله تخصصی، قیمت ترجمه مقاله، بهترین سایت ترجمه، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، دیکشنری تخصصی مهندسی نفت، دانلود مقاله انگلیسی، دانلود ترجمه مقاله، دیکشنری آنلاین مهندسی نفت