ترجمه تخصصی علوم اجتماعی

ترجمه تخصصی رشته علوم اجتماعیقیمت ترجمه مقاله علوم اجتماعی

رشته علوم اجتماعی (Social Science) به موضوعات گوناگونی در زمینه اجتماع و روابط بین افراد در جامعه می پردازد. برخی از موضوعات مورد بحث در علوم اجتماعی عبارتند از انسان شناسی، باستان شناسی، مطالعات ارتباطات، موسیقی، تاریخ، اقتصاد، جغرافیا، حقوق، زبان شناسی، علوم سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی و غیره. 

ترجمه مقاله علوم اجتماعی

همانطور که مشاهده می شود، موضوعات مورد بحث در علوم اجتماعی بسیار گسترده هستند و کتاب ها و مقالات زیادی در این زمینه نوشته شده و می شود. بنابراین در حوزه مطالعه و بررسی این مقاله ها دست متخصصین و دانشجویان این رشته کاملا باز است. در همین راستا هر روزه تعداد مقالات زیادی با موضوع علوم اجتماعی برای ترجمه برای سایت لینگو ترجمه ارسال می شود. 

ترجمه مقاله تخصصی رشته علوم اجتماعی

در زمان ترجمه مقاله رشته علوم اجتماعی باید به این نکته توجه شود که پیچیدگی های متون علوم اجتماعی بسیار زیاد است و مانند سایر متون وابسته به علوم انسانی، در علوم اجتماعی نیز باید متن ترجمه شده روان و یک دست باشد. بنابراین استفاده از ترجمه ماشینی یا مترجمین بی تجربه و بی تخصص برای ترجمه این دست متون به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون در غیر این صورت کیفیت کار ترجمه کاملا پائین و غیرقابل استفاده خواهد بود.

در ترجمه متون علوم انسانی به طور کلی یک نکته اساسی باید رعایت شود. در این رشته ها باید حتما ترجمه معنی محور در دستور کار قرار گیرد و از مترجمان خوش ذوق و با استعدادی استفاده شود که توانایی ترجمه متون علوم انسانی را به شکل یک دست و روان داشته باشند. همین مساله سبب می شود تعداد مترجمین توانمند برای ترجمه متون علوم انسانی به مراتب کمتر از مترجمین رشته های فنی و مهندسی باشد. در متون ترجمه شده علوم انسانی، اگر متن ارائه شده یک دست و زیبا نباشد، روی معنی و قابل فهم بودن متن تاثیری بسیار منفی می گذارد. به همین دلیل، و با توجه به شعار همیشگی لینگو ترجمه برای ارائه کاری با کیفیت بالا، تمام تلاش خود را کرده ایم تا تیمی از مترجمین با کیفیت و عالی تشکیل دهیم که از قلمی خوب و توانایی کافی برای ترجمه متون تخصصی برخوردار باشند و بتوانیم به این ترتیب رضایت مشتریان گرامی را به شکل کامل جلب کنیم. 

قیمت ترجمه مقاله علوم اجتماعی

اگر خواهان دریافت ترجمه با کیفیت و تضمین شده هستید، همین حالا فایل مقاله یا کتاب خود را برای استعلام قیمت ترجمه برای لینگو ترجمه ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت قیمت ترجمه را به صورت رایگان به شما اعلام کنند. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی

توجه داشته باشید که قیمت ترجمه مقاله اعلام شده به شما برای پکیج کامل و حرفه ای ارائه شده در لینگو ترجمه می باشد. یعنی در مقابل هزینه پرداختی برای ترجمه، «ترجمه با کیفیت عالی + بازخوانی + تایپ» دریافت می کنید و برای خدمات اضافی از شما هزینه دیگری دریافت نخواهد شد. 

هزینه ترجمه مقاله تخصصی

ترجمه کتاب و مقاله تخصصی در تیم لینگو ترجمه

تیم تخصصی ترجمه مقاله در لینگو ترجمه شامل دو بخش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی می شود و هر دو بخش زیر نظر سرپرستان کاملا مجرب اداره می شود و از خدمات بهترین مترجمین مقاله در سطح کشور بهره می برند. 

در بخش ترجمه کتاب نیز همه کارهای ترجمه شده با کیفیت عالی و تضمین شده ارائه می شوند و به هیچ عنوان ترجمه بی کیفیت یا ماشینی مورد استفاده قرار نمی گیرد. لینگو ترجمه مفتخر است تنها کارهای با کیفیت را ارائه می­ کند و از انجام کارهای با کیفیت پائین به شدت خودداری می کند. بنابراین در سایت لینگو ترجمه کارهای ترجمه انجام شده بر اساس کیفیت دسته بندی نمی شوند و کلیه کارها با کیفیت بالا ترجمه می شوند. 

در زمینه انتخاب مترجم برای ترجمه متون تخصصی مانند ترجمه مقاله و کتاب، مدیریت تیم لینگو ترجمه شخصا و با دقت و وسواس کامل بهترین مترجم را برای هر متن انتخاب می کند تا به این ترتیب ترجمه هر یک از متون ارائه شده به تیم لینگو ترجمه توسط توانمندترین فرد حاضر در این تیم انجام شود و رضایت مشتری گرامی به شکل کامل جلب شود. 

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله علوم اجتماعی

این دقت و وسواس برای انتخاب مترجم، با توجه به تعداد کارهای ارسالی در هر روز برای تیم لینگو ترجمه کاری بسیار وقت گیر و زمان بر می باشد اما با توجه به تعهدی که تیم لینگو ترجمه در زمینه حفظ حقوق مشتری برای خود در نظر می گیرد، و در راستای ارائه کار با کیفیت بالا، متعهدیم بهترین ها را برای شما فراهم کنیم. 

روش قیمت گذاری فایل ترجمه در تیم لینگو ترجمه

جهت استعلام قیمت ترجمه، کافی است فایل خود را برای قیمت گذاری برای سایت لینگو ترجمه ارسال کنید تا همکاران ما ظرف چند دقیقه قیمت دقیق و زمان تحویل را به شما اعلام کنند. پس از اعلام قیمت ترجمه، در صورت تمایل به انجام شدن ترجمه خود، 24 ساعت فرصت خواهید داشت مبلغ پیش فاکتور ارسالی را واریز نمایید تا کار ترجمه شما آغاز شود. حتما توجه داشته باشید که اعتبار پیش فاکتور ارسالی تنها 24 ساعت است و در صورت عدم واریز مبلغ مشخص شده کان لم یکن در نظر گرفته خواهد شد. 

در خصوص نحوه تعیین هزینه ترجمه، هر 250 کلمه از متن مبدا (یعنی متنی که شما برای قیمت گذاری برای سایت لینگو ترجمه ارسال کرده اید)، به عنوان یک صفحه در نظر گرفته می شود و هزینه ترجمه بر همین اساس تعیین می شود. در نتیجه هزینه اعلام شده به شما از طرف سایت لینگو ترجمه قطعی و نهایی بوده و در انتهای کار هیچ هزینه اضافی دیگری از شما دریافت نخواهد شد. 

مترجم تخصصی برای ترجمه متون علوم اجتماعی تخصصی انگلیسی

ترجمه تضمینی

تمامی کارهای ارائه شده در تیم لینگو ترجمه دارای ضمانت کیفی هستند و توسط تیم بازخوانی لینگو ترجمه بازخوانی شده و سپس تحویل داده می شوند. اما در صورتی که به هر دلیل، اشکال یا موردی در ترجمه وجود داشته باشد، مشتری گرامی تا 24 ساعت برای عودت کار جهت اصلاح فرصت خواهد داشت و تیم لینگو ترجمه مجددا ترجمه مورد نظر را مورد بازخوانی قرار خواهد داد. کیفیت کارهای ترجمه شده در لینگو ترجمه اعتبار برند ماست. با یکبار امتحان کردن خدمات ما، تیم تخصصی لینگو ترجمه تبدیل به انتخاب اول شما خواهد شد. جهت ثبت سفارش ترجمه روی لینک ذیل کلیک کنید. 

هزینه ترجمه مقاله تخصصی

در صورتی که در خصوص روند کار ترجمه یا شرایط انجام کار سئوال یا ابهامی دارید، حتما با همکاران ما در سایت لینگو ترجمه برای دریافت راهنمایی بیشتر در تماس باشید. 

در سایت لینگو همچنین بخوانید: ترجمه مقاله تخصصی، قیمت ترجمه مقاله، بهترین سایت ترجمه مقاله، هزینه ترجمه مقاله، هزینه ترجمه کتاب، بهترین سایت ترجمه کتاب، قیمت هر خط ترجمه، هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی