خدمات تخصصی ترجمه کتاب

ترجمه کتاب تخصصی

خدمات تخصصی سایت ترجمه لینگو برای ترجمه کتاب

یکی از بخش های اصلی یک سایت ترجمه تخصصی بخش ترجمه کتاب می باشد. در لینگو ترجمه، انواع خدمات ترجمه تخصصی کتاب علمی، دانشگاهی، رمان و کتاب های بازاری و همچنین کتاب های پروژه کسر خدمت سربازی در اسرع وقت و با کیفیت عالی انجام می شود. در زمینه ترجمه کتاب، یک دست بودن ترجمه کل متن کتاب از فصل اول تا آخر از اهمیت زیادی برخوردار است و تیم لینگو ترجمه تمام تلاش خود را می کند تا کاری یک دست و ویرایش شده در اختیار مشتری قرار دهد و مشتری از ترجمه کتاب دریافتی راضی باشد. 

ثبت سفارش ترجمه کتاب تخصصی

همانطور که در بالا هم اشاره شد، سفارش ترجمه کتاب تخصصی در دسته بندی های گوناگون انجام می شود و طیف عظیمی از ترجمه کتابهای علمی تا ترجمه رمان و کتابهای اصطلاحا بازاری را در بر می گیرد. به هر روی، اغلب اوقات هدف از ترجمه کتاب، از هر گروهی که باشد، این است که متنی قابل چاپ دریافت شود. البته متون ترجمه شده باید قبل از چاپ توسط یک ویراستار حرفه ای مورد ویراستاری قرار بگیرند، اما حتی قبل از این مرحله نیز ترجمه ارائه شده به مشتری باید قابل فهم، یک دست و روان و فاقد اشتباه باشد تا در مرحله ویراستاری و چاپ کتاب مشکلی برای مشتری پیش نیاورد. به همین دلیل، مترجمی که کار ترجمه کتاب را انجام می دهد باید در زمینه ترجمه متخصص باشد و با روش های ترجمه کتاب کاملا آشنایی داشته باشد. بعضا دیده شده در برخی از سایت های ترجمه یا دفاتر ترجمه کار ترجمه کتاب به افرادی سپرده می شود که در این زمینه تخصص ندارند و هیچ تفاوتی بین ترجمه کتاب و مقاله قائل نمی شوند. ترجمه کتاب پیچیدگی های زیادی دارد و نیازمند تخصص بیشتری نسبت به ترجمه مقاله است. مترجم کتاب باید با این تخصص کاملا آشنا باشد اگر نه حاصل ترجمه وی فاجعه بار خواهد شد. شوربختانه در بعضی سایت های ترجمه به دلیل صرفه جویی در هزینه ترجمه کتاب به افراد تازه کار سپرده می شود و این یک اشتباه بزرگ و مرگ آور  در ترجمه است. ترجمه کتاب نسبت به ترجمه مقاله بسیار حساس تر است. در کل ترجمه کتاب یک تخصص است و باید حتما به افراد متخصص سپرده شود. در سایت لینگو ترجمه بارها با مشتریانی رو به رو شده ایم که کتاب خود را برای ترجمه به جایی سپرده اند و بعد از یکی دو فصل از نتیجه دریافت شده کاملا ناراضی هستند اما نمی توانند مشکل دار بودن ترجمه را ثابت کنند چون ظاهرا ترجمه درست انجام شده است اما ترجمه کتاب نیست. این افراد معمولا به سایت لینگو مراجعه کرده و درخواست می کنند بقیه کتاب توسط تیم ما ترجمه شود و در صورت امکان چند فصل اول ویرایش شود. متاسفانه در زمینه ترجمه کتاب ویرایش کار مترجمان دیگر در سایت لینگو انجام نمی شود. ترجمه کتاب یک هنر منحصر به فرد است و هر مترجم کتاب را با سبک خود ترجمه می کند. بنابراین برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید و ترجمه کتاب شما به شکل دلخواه تحویل داده شود، باید دقت کنید که تمامی فصل ها توسط یک مترجم ترجمه شود. این کار برای سایت ها و دفاتر ترجمه هزینه بر است و اغلب از این کار سر باز می زنند. اما در تیم لینگو ترجمه، همانطور که قبلا هم اشاره شد کیفیت بر همه چیز اولویت دارد. بنابراین ترجمه کتاب در سایت ترجمه لینگو از ابتدا تا انتها توسط یک مترجم متخصص انجام می شود (مگر اینکه به دلیل عجله خود شما درخواست کنید کار بین چند نفر تقسیم شود که البته تیم لینگو توصیه می کند اگر به کیفیت کار خیلی اهمیت می دهید از این کار خودداری کنید). 

راهنمای ترجمه و چاپ کتاب

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، مترجمین حرفه ای در زمینه ترجمه کتاب باید از توانایی لازم برای ترجمه متون تخصصی با کیفیت بالا برخوردار باشند و کاری مناسب چاپ تحویل دهند. در تیم لینگو ترجمه در همه حال ترجمه کتاب به خبره ترین و باسابقه ترین مترجمین سپرده می شود. با خیال راحت برای ترجمه کتاب خود ثبت سفارش کنید.

در تیم لینگو ترجمه معیار تعیین قیمت هر برگ ترجمه انگیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی بر اساس هر 250 کلمه از متن مبدا تعیین می شود. برای تعیین قیمت کامل کتاب خود کافی است فایل آن را از طریق سایت یا ایمیل برای ما ارسال کنید تا همکاران ما ظرف چند دقیقه قیمت دقیق آن را به شما اعلام کنند. قیمت اعلام شده توسط سایت ترجمه لینگو نهایی بوده و شامل بازخوانی و تایپ نیز می شود بنابراین هیچ هزینه اضافی برای این خدمات از شما دریافت نمی شود. پکیج ترجمه کتاب در سایت ترجمه لینگو عبارت است از ترجمه کتاب با کیفیت تضمینی + بازخوانی رایگان + تایپ رایگان. همه این خدمات با قیمت ترجمه رقابتی به شما ارائه می شوند. 

تعیین قیمت ترجمه کتاب تخصصی در سایت لینگو ترجمه

توجه داشته باشید که زمان مترجمین با کیفیت محدود است، بنابراین همین حالا ثبت سفارش کنید و کار را به کاردان بسپارید. 

اگر هنوز هم سئوال یا ابهامی برای شما باقی مانده است، می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما در سایت لینگو در ارتباط باشد. 

ترجمه کتاب تخصصی، قیمت ترجمه کتاب تخصصی، ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی، ترجمه کتاب فوری، ترجمه رمان، ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی تاریخ، ترجمه کتاب تخصصی پزشکی، ترجمه کتاب تخصصی روان پزشکی، ترجمه کتاب تخصصی مهندسی معدن، ترجمه کتاب تخصصی عمران، ترجمه کتاب تخصصی حسابداری، مقالات روانشناسی، انجام ترجمه تخصصی، مترجم آنلاین تخصصی حسابداری، نرم افزار ترجمه تخصصی کتاب