ترجمه تخصصی رشته حسابداری

ترجمه تخصصی حسابداری

سفارش ترجمه تخصصی کتاب و مقاله رشته حسابداری

در معرفی رشته تخصصی حسابداری (Accounting) می توان ادعا کرد که حسابداری زبان کسب و کار و است. دلیل این ادعا این است که حسابداران گزارش های مالی را تهیه می کنند و به این ترتیب اطلاعات مالی واحدهای کسب و کار را در اختیار ذی­نفعان، مدیران و سهامداران قرار می دهند تا افرادی که از حساب ها و ارقام سر در نمی آورند بتوانند با بررسی این گزارش های مالی متوجه وضعیت کلی شرکت و کسب و کار شوند.  

ترجمه حسابداری زبان کسب و کار است

تاریخچه رشته حسابداری

علم و تخصص حسابداری با بشر متولد شده است و قدمت و پیشینه این رشته به اندازه خود بشر ریشه دارد. یک سری لوح های سفالی از دوران سومریان به دست آمده که متعلق به بیش از 3500 سال پیش است و در آن لیست پرداختی حقوق و دستمزد کارگران ارائه شده است. در تمدن های باستانی مانند مصر، روم و یونان حسابداران در دیوان های دولتی مشغول به کار بودند و مسئول حفظ دخل و خرج بخش های مختلف دولت ها بوده اند. همچنین در سیستم های فئودالی آن دوران ارباب ها نیز از خدمات حسابدارها استفاده می کردند و حسابدارها باید گزارش مالی ارباب را تنظیم می کردند و صورت سود و زیان املاک وی را نگهداری می کردند. 

در ایران، مدارک مربوط به حسابداری که از دوران باستان به دست آمده است بیش از 25 قرن قدمت دارد. هخامنشیان نظام مالی و پولی با انسجامی داشتند و مخارج و درآمد دولت در این دوران کاملا ثبت می شد. در تخت جمشید 30 هزار لوح در محل خزانه به دست آمده که همه مربوط به اسناد و مدارک مالی آن دوران بوده است. این لوح ها مربوط به حدود 500 سال قبل از میلاد هستند و برخی از آنها در کتاب اصول حسابداری دکتر جرج کامرون ترجمه شده اند. 

ترجمه صورت های مالی، ترجمه گزارش حسابرسی

حسابداری امروزی به عنوان رشته ای دانشگاهی 500 سال قبل در ایتالیا به وجود آمد. در طی این 500 سال حسابداری تغییرات بیشماری کرده است و از روشی که اصطلاحا تئوری تجویزی برای تهیه ترازنامه، صورت سود و زیان، و سایر مدارک حسابداری نامیده می شد تغییر کرده و امروزه بر اساس استدلال منطقی اجرا می شود. 

امروزه فارغ التحصیلان رشته حسابداری از بازار کار خوبی در ایران و سایر کشورها برخوردار هستند می توانند در موسسات دولتی و خصوصی به عنوان حسابدار در رشته های زیر فعالیت کنند: حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابداری دولتی، حسابداری مالیاتی، حسابداری بیمه، حسابداری بانکها، حسابرسی، حسابرسی داخلی و همچنین حسابرسی مستقل.  

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی حسابداری دانشجویی

ترجمه متون تخصصی رشته حسابداری

در خصوص ارائه خدمات ترجمه تخصصی به حسابداران، دانشجویان و اساتید محترم رشته حسابداری، و همچنین شرکتها و کسب و کارها، این خدمات ترجمه تخصصی به دو دسته تقسیم می شود. بخش اول خدمات ترجمه آکادمیک، دانشگاهی و علمی می باشد که مربوط به ترجمه مقاله تخصصی و ترجمه کتاب تخصصی رشته حسابداری از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی می باشد و همه روزه تعداد زیادی از درخواست های ترجمه ثبت شده در سایت لینگو ترجمه به مقاله های حسابداری اختصاص دارد. با توجه به گسترده بودن منابع و مطالعات در زمینه رشته حسابداری، دسترسی به مقاله و کتابهای روز این رشته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علم روز حسابداری در دنیا از اهمیت زیادی برخوردار است و به این ترتیب ترجمه مقاله حسابداری و همچنین ترجمه کتاب تخصصی رشته حسابداری یکی از خدمات اصلی ترجمه در سایت لینگو ترجمه می باشد که توسط مترجمین مجرب در دو دسته ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حسابداری و ترجمه مقاله ISI، و ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله های حسابداری ارائه می شود و مشتریان گرامی می توانند با خیال راحت از با کیفیت بودن کار ترجمه ارائه شده در گروه لینگو ترجمه از خدمات ترجمه مقاله و ترجمه کتاب تخصصی در این گروه بهره ببرند. قیمت ترجمه مقاله و کتاب در سایت لینگو ترجمه با توجه به کیفیت بالای کاری که تحویل داده می شود کاملا رقابتی است و ارزان ترین قیمت ممکن برای این ترجمه های با کیفیت دریافت می شود. 

ترجمه تخصصی مقاله و کتاب رشته حسابداری ارزان

ترجمه صورتهای مالی

دسته دوم خدمات ترجمه تخصصی متون حسابداری که در سایت لینگو ترجمه ارائه می شود مربوط به ترجمه اسناد و مدارک مالی و حسابداری شرکتها، ترجمه گزارش حسابرسی، صورت جلسه های مالی، اسناد مناقصه و غیره می شود که یکی از خدمات عمده لینگو ترجمه در حوزه ترجمه تخصصی رشته حسابداری و حسابرسی می باشد و با کیفیت عالی توسط مترجمین با تجربه و کاملا آشنا به ترجمه اسناد و مدارک حسابداری انجام می شود. 

دقت ترجمه مقاله تخصصی و اسناد و مدارک مالی و حسابداری در تیم لینگو ترجمه کاملا تضمین شده می باشد. و این مدارک و اسناد به هیچ عنوان به مترجمان بی تجربه یا بی کیفیت سپرده نمی شود. ترجمه اسناد مالی از حساسیت زیادی برخوردار بوده و مترجم جدا از بحث ترجمه باید از اهمیت تک تک اعداد و علائم به کار رفته در جداول حسابداری، ترازنامه، صورت سود و زیان، ترازنامه تلفیقی، صورت گردش وجوه نقد و سایر جداول ارائه شده در گزارش حسابرسی و سایر مدارک حسابداری برخوردار باشد و با کار ترجمه رسمی آشنایی داشته باشد تا بتواند ترجمه دقیق اسناد مالی و صورت های حسابداری را ارائه کند. در تیم لینگو ترجمه این کیفیت کاملا تضمین شده است. تجربه مترجمین ما در زمینه اسناد مالی بسیار زیاد و موفق می باشد و در این خصوص با شرکت های بزرگ و معتبری بسیاری همکاری داشته و داریم. 

چرا باید ترجمه متون تخصصی خود را به لینگو ترجمه بسپارید؟

تیم حرفه ای لینگو ترجمه با تخصص در ترجمه مقاله و کتاب های رشته حسابداری و سال ها سابقه مفید در این امر بهترین کیفیت ترجمه را در هر دو بخش ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی به مشتریان ارائه می دهد. در لینگو ترجمه تمامی مقاله های ترجمه شده پس از بازخوانی و تایپ شده تحویل داده می شوند و کلیه کارها از کیفیت عالی برخوردار هستند. در تیم لینگو ترجمه کار ترجمه مقاله دانشجویی و ارزان به هیچ عنوان به صورت بی کیفیت یا با ترجمه ماشینی انجام نمی شود و تمامی مقاله های ترجمه شده در این سایت از کیفیت عالی و تضمین شده برخوردار هستند. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی در سایت لینگو ترجمه بر اساس تعداد کلمات متن مبدا تعیین می شود. بنابراین قیمت تعیین شده که توسط همکاران ما به شما اعلام می شود قیمت نهایی و بدون تغییر می باشد. همچنین کلیه کارهای ترجمه مقاله و کتاب در این سایت توسط مترجمین خوش قول و وقت شناس انجام می شود و تاریخ تحویلی که به شما اعلام می کنیم کاملا تضمینی می باشد. 

ترجمه یک تخصص است، با سپردن آن به گروهی متخصص می توانید با خیال راحت ترجمه ای با کیفیت و سر وقت دریافت کنید و از میزان خدمات دریافتی ترجمه در برابر قیمتی که می پردازید کاملا راضی باشید. 

قیمت ترجمه مقاله صفحه ای

برای تعیین قیمت دقیق ترجمه مقاله و کتاب حسابداری خود کافی است مقاله یا کتاب را برای ما ارسال کنید تا توسط همکاران ما ظرف چند دقیقه قیمت گذاری شده و پیش فاکتور ترجمه برای شما ایمیل شود. 

توجه داشته باشید که پیش از پرداخت مبلغ پیش فاکتور ترجمه کار شما شروع نخواهد شد و همه قیمت و زمان های اعلام شده از زمان اعلام تنها برای 24 ساعت معتبر هستند.

مترجم تخصصی برای ترجمه متون حسابداری تخصصی انگلیسی

کلیه ترجمه های انجام شده در تیم تخصصی لینگو ترجمه با کیفیت عالی ارائه می شوند و تیم لینگو ترجمه فاقد مترجمین رده پائین بوده و بنابراین دسته بندی کیفی پائین تری ارائه نمیکند. شعار اصلی لینگو کیفیت است. با یک بار امتحان خدمات تخصصی ما، در مفهوم ترجمه با کیفیت تجدیدنظر خواهید کرد. 

اگر در خصوص ترجمه مقاله و کتاب یا سایر متون سئوالی دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، با همکاران ما تماس بگیرید.  

همچنین در لینگو ترجمه بخوانید: ترجمه مقاله، بهترین سایت ترجمه تخصصی، بهترین سایت ترجمه، قیمت هر صفحه ترجمه مقاله، نرم افزار ترجمه مقاله حسابداری، ترجمه مقاله حسابداری، دیکشنری ترجمه مقاله حسابداری