خدمات ترجمه

ترجمه تخصصی در لینگو ترجمه

تیم لینگو ترجمه ارائه دهنده خدمات گوناگون و متنوعی در زمینه ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب و انواع متون تخصصی می­باشد. از جمله این خدمات میتوان به ترجمه مقاله تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، ترجمه کتاب تخصصی و علمی، ترجمه مقاله ژورنال، ترجمه بروشور، ترجمه کاتالوگ شرکتی و تخصصی، ترجمه اسناد و مدارک، ترجمه مدارک و مکاتبات شرکت ها و کسب و کارها، ترجمه قرارداد، ترجمه توافقنامه، ترجمه صورتجلسات شرکت ها، ترجمه گزارش ارزیابی، ترجمه گزارش امکان سنجی، ترجمه گزارش حسابرسی، ترجمه سایت و وبلاگ های حرفه ای، ترجمه گزارش معرفی شرکت و کسب و کار، ترجمه تخصصی انواع متون فنی، بازرگانی، تجاری، دانشگاهی و حقوقی، ترجمه شرکتنامه و اساسنامه شرکت، ترجمه مقاله بازرگانی و غیره اشاره کرد. ترجمه کل متون مورد اشاره از زبان انگلیسی به فارسی یا از زبان فارسی به انگلیسی با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اسرع وقت و به صورت آنلاین انجام می شود.

خدمات ترجمه تخصصی و حرفه ای لینگو ترجمه

ترجمه کتاب

تیم تخصصی لینگو ترجمه همچنین ترجمه کتاب در زمینه های تخصصی گوناگون اعم از ترجمه کتاب های بازرگانی، فنی و مهندسی، پزشکی، علوم انسانی، مدیریت، حقوق، جرم شناسی، تاریخ، فلسفه، علوم سیاسی، آموزش زبان، مراقبت از کودک، جنگلداری، شیلات، عمران، مکانیک، برق، مهندسی معدن، صنایع، صنایع غذایی، تربیت بدنی، مدیریت صنایع، شیمی، فیزیک، ریاضیات، مکانیک، مکاترونیک، مشاوره و علوم تربیتی، کشاورزی، آمار، پرستاری، مامایی، میکروبیولوژی، دندان پزشکی، علوم آزمایشگاهی، ریاضیات کاربردی، ادبیات فارسی، شیمی محض، ریاضی محض، فیزیک کوانتوم، مکانیک سیالات و جامدات، مکانیک خاک، ریخته­ گری، صنایع چوب، چوب و کاغذ، زیست شناسی جانوری، زیست شناسی، زیست شناسی سلولی ملکولی، گیاه پزشکی، دامپزشکی، مدیریت امور دامی، مهندسی تولیدات دامی، الکترونیک، الکتروتکنیک، نقاشی، نمایشنامه نویسی، بانکداری، مدیریت امور بانکی، مدیریت گمرک، غواصی، مهندسی پرواز، هوافضا، مهندسی پزشکی، مهندسی های­تک و لوتک، آبیاری، اقتصاد، علوم اجتماعی، معماری، آموزش ابتدایی، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، نقشه کشی صنعتی، نقشه کشی ساختمان، برق ساختمان، سازه، شیمی کاربردی، شیمی آلی، شیمی معدنی، مهندسی معدن، مهندسی آب، مهندسی زلزله، مهندسی کامپیوتر، سخت افزار، نرم افزار، برنامه نویسی، بیهوشی، مددکاری، ژنتیک، جغرافیا، فقه و حقوق، الهیات، زبان های خارجی، مترجمی، آموزش زبان انگلیسی، مدیریت دولتی، مدیریت منابع، حسابداری، حسابرسی، امور مالی، روانشناسی کودک، معماری داخلی، کارهای عمومی ساختمان، مدیریت، مدیریت منابع، مدیریت منابع انسانی، جنگلبانی، تاریخ معاصر، تاریخ اروپا و جهان، تاریخ بومی، بوم شناسی، بهداشت محیط، گرافیک، طراحی داخلی، کارگردانی، طراحی دوخت، سینما، هنرهای زیبا، فیلمبرداری، عکاسی، نقشه کشی ساختمان، ادبیات نمایشی، تاسیسات ساختمان و سایر رشته­ ها را نیز با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت رقابتی انجام میدهد. و با توجه به اهمیت ترجمه کتاب های تخصصی، کار ترجمه کتاب تخصصی در لینگو ترجمه تنها به متخصصین و مترجمین حرفه ای و مجرب سپرده می شود و کیفیت ترجمه کتاب تضمینی می باشد.

ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

ترجمه قرارداد و مکاتبات بازرگانی

در حوزه ترجمه تخصصی متون شرکتی و قراردادها، تیم لینگو ترجمه از خدمات متخصصینی بهره میبرد که سالهاست در زمینه ترجمه این مدارک تخصصی با شرکت های بین المللی همکاری دارند و کاملا با اصطلاحات رایج در قراردادها و پیمان ها آشنایی دارند و ترجمه ای درخور و با کیفیت در این زمینه ارائه می دهند. افراد فعال در بخش ترجمه شرکتی موسسه لینگو ترجمه کاملا حرفه ای و متخصص در ترجمه متون حقوقی و مالی می باشند. در حال حاضر بخش ترجمه مالی و حقوقی تیم لینگو در حال همکاری با شرکت های گوناگون بین المللی می باشد. مدیران شرکت ها می توانند با اعتماد و اطمینان کامل از خدمات ترجمه قرارداد و ترجمه اسناد مالی تیم لینگو بهره برده و با اطمینان از این مدارک ترجمه شده استفاده نمایند. کیفیت ترجمه قرارداد و مکاتبات شرکتی در لینگو ترجمه کاملا تضمین شده می باشد.

ترجمه قرارداد و مکاتبات بازرگانی

ترجمه رزومه و انگیزه نامه

در بخش ترجمه رزومه، ترجمه SOP و ترجمه CV، اعضای تیم دارای سابقه کار در دارالترجمه های گوناگون می باشند و با ادبیات رایج در این دست ترجمه ها کاملا آشنایی دارند. تیم حرفه ای لینگو ترجمه هزاران نمونه موفق از ترجمه رزومه را تا به حال انجام داده است و از اهمیت این کارها کاملا مطلع می باشد. با خیال راحت ترجمه رزومه خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید بهترین کیفیت ممکن از کار ترجمه را دریافت خواهید کرد. مترجمین فعال در این بخش سابقه درخشانی در زمینه ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه های معروف و معتبر تهران را دارند و عالی­ترین کیفیت ترجمه را در اختیار شما قرار می دهند. 

ترجمه مقاله تخصصی

در بخش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و همچنین ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، تیم لینگو ترجمه از خدمات بهترین مترجمین با سابقه استفاده می کند و ترجمه هایی با کیفیت بالا به شما تحویل می دهد. همانطور که مشاهده می کنید در سایت لینگو ترجمه کارها بر اساس کیفیت دسته بندی نمی شوند. دلیل این مساله این است که در تیم لینگو تمامی ترجمه ها با کیفیت طلایی انجام شده و بازخوانی می شوند. ترجمه بی کیفیت یا ماشینی جایی در تیم ترجمه لینگو ندارد و به هیچ عنوان از مترجمین بی تجربه یا نامناسب در این تیم استفاده نمی شود. تمامی کارهای ترجمه تخصصی در تیم لینگو ترجمه توسط مترجمین زبده و با کیفیت قابل چاپ انجام می شوند. می توانید با خیال راحت کار ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی خود را به ما بپسارید و از کیفیت مقاله ترجمه شده ای که تحویل می گیرید کاملا راضی باشید. تعهد لینگو ترجمه ارائه کار با کیفیت عالی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. 

ترجمه با کیفیت

در انتها باید اضافه کنیم که در تیم لینگو ترجمه، اولویت با کیفیت بالا و سرعت خوب می باشد. در این تیم با حذف واسطه ها فضایی ایجاد کرده ایم تا مشتری محترم بتواند ترجمه با کیفیت، با قیمت مناسب و زمان معقول دریافت کند و در نهایت از ترجمه دریافت شده راضی باشد و در عین حال حقوق مترجمین گرامی نیز حفظ شود. 

ترجمه با کیفیت تضمینی

رضایت مشتری در تیم لینگو ترجمه از هر چیز مهمتر است. با خیال راحت سفارش ترجمه مقاله و کتاب خود را ثبت کنید و بقیه کار را به ما بسپارید. تیم متخصص لینگو با ارائه ترجمه ای عالی رضایت شما را جلب خواهد کرد. کیفیت حاصل تخصص است. در لینگو ترجمه کار خود را به متخصصین می سپارید. 

همین حالا برای استعلام قیمت (رایگان) ثبت سفارش کنید

قیمت ترجمه

همچنین، در صورتی که سئوالی در خصوص خدمات لینگو ترجمه یا روند کار دارید، با همکاران ما تماس بگیرید.