ترجمه تخصصی مهندسی مواد

ترجمه تخصصی مهندسی مواد

قیمت ترجمه مقاله تخصصی

رشته مهندسی مواد (Materials Science and Engineering) یکی از تخصص های میان رشته ای است. این رشته یکی از رشته های اصلی مهندسی است. امروزه با گسترش تحقیق و پژوهش در زمینه مواد نانو، مهندسی مواد تبدیل به یکی از رشته های پیشرو در دنیا شده است. در حقیقت این رشته پایه و اساس همه رشته های مهندسی است، چرا که ساخت تمامی قطعات در کلیه رشته های مهندسی بدون علم مواد امکان پذیر نیست. اساس علم مواد رشته های فیزیک، شیمی و ریاضیات هستند. به این رشته مادر رشته های مهندسی هم می گویند. در ایران، گرایش های اصلی این رشته در مقطع کارشناسی عبارتند از: متالورژی صنعتی، متالورژی استخراجی و سرامیک. در مقطع کارشناسی ارشد این گرایش ها عبارتند از: نانو مواد، بیو متریال، شناسایی و انتخاب مواد مهندسی، سرامیک، شکل دهی فلزات، ریخته گری، جوشکاری، استخراج فلزات، حفاظت و خوردگی و مهندسی مواد مرکب. 

ترجمه تخصصی رشته مهندسی مواد و متالوژی

رشته مهندسی مواد اصلی ترین رشته در حوزه مهندسی ها است که علم در آن جایگاه اصلی را دارد (کافی است به نام انگلیسی این رشته دقت کنید). به همین دلیل تحقیق و پژوهش جایگاه بسیار مهمی در این رشته دارد و محققین و دانشجویان گرامی رشته مهندسی مواد می توانند در طیفی گسترده از موضوعات فنی و علمی دست به تحقیق و پژوهش زده و از آخرین مقاله های روز دنیا که در این موضوعات نوشته می شوند استفاده کنند. 

به طور کلی، موضوعات مورد پژوهش در رشته مهندسی مواد را می توان به 6 دسته اصلی تقسیم کرد که عبارتند از: گروه فلزات (متالوژی)، سرامیک، پلیمر، مواد مرکب (کامپوزیت)، بیومتریال (مواد زنده) و نیمه رساناها. در همه این موضوعات و حوزه ها مقاله های بسیاری در ژورنال های معتبر دنیا چاپ می شود و نمونه های بسیاری از آنها در تیم لینگو ترجمه توسط مترجمین حرفه ای ما ترجمه شده است. 

ترجمه با کیفیت تضمینی مقاله متالورژی

چرا ترجمه مقاله خود را به لینگو ترجمه بسپارم؟

با توجه به این طیف گسترده موضوعات قابل پژوهش در این رشته، کاملا مشخص است که حجم بسیار بالایی از کارهای ترجمه مورد درخواست مشتریان گرامی که به لینگو ترجمه ارسال می شود مربوط به رشته مهندسی مواد می باشد. تیم حرفه ای لینگو ترجمه سابقه و تجربه بسیار زیادی در زمینه ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، و حتی ترجمه کاتالوگ و بروشورهای مربوط به رشته مهندسی مواد دارد و توانسته است در این زمینه تا به امروز رضایت مشتریان گرامی را به طور کامل جلب کند. در تیم لینگو ترجمه تمامی کارهای ترجمه تنها با کیفیت عالی انجام می شوند و پس از تایپ و بازخوانی تحویل مشتریان گرامی خواهند شد. بنابراین تمامی کارهای ترجمه با کیفیت تضمینی به شما تحویل داده می شوند. در صورت عدم رضایت، مشتریان گرامی 24 ساعت زمان دارند که کار را برای ویرایش و اصلاح به تیم لینگو عودت دهند. 

قیمت ترجمه تخصصی مهندسی مواد

همچنین توجه داشته باشید که در تیم لینگو ترجمه، مدیریت تیم با دقت و وسواس فراوان مترجم مناسب را برای هر یک از کارهای ترجمه انتخاب می کند تا بالاترین کیفیت ممکن را از کارهای ترجمه شده در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. در این تیم کارهای ترجمه به مترجمین تازه کار یا نامناسب سپرده نمی شود و کار بی کیفیت به هیچ عنوان جایی در تیم لینگو ندارد. تمامی مشتریان ما افرادی هستند که به کیفیت کار خود اهمیت می دهند و تنها خواسته آنها دریافت کار با کیفیت در زمان مقتضی است. 

تیم لینگو ترجمه مفتخر است خود را تنها پلتفرم آنلاینی بنامند که به هیچ عنوان کار بی کیفیت یا اصطلاحا ترجمه ارزان دانشجویی (بخوانید ترجمه ماشینی!) ارائه نمی کند و تمامی کارها را بازخوانی شده تحویل مشتریان گرامی می دهد. شعار ما در لینگو ترجمه حفظ کیفیت بالای کارهای ترجمه می باشد و در این راه به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. 

روش ثبت سفارش ترجمه

همین حالا می توانید از طریق لینک ذیل وارد بخش ثبت سفارش شده و فایل خود را برای برآورد قیمت و زمان برای تیم لینگو ترجمه بفرستید. توضیحات کامل در خصوص نحوه ثبت سفارش ترجمه و روش های ارتباط با ما در همین لینک ارائه شده است. 

هزینه ترجمه مقاله تخصصی

توجه داشته باشید که با توجه به محدود بودن تعداد مترجمین با کیفیت، زمان مترجمین سایت لینگو محدود است. بنابراین بهتر است همین حالا اقدام به ثبت سفارش کنید.

در صورتی که در خصوص روند انجام ترجمه و یا سایر موارد مربوط به آن سئوال یا ابهامی داشتید، حتما با همکاران ما در تماس باشید

سایر خدمات ارائه شده در تیم لینگو ترجمه: ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب تخصصی، ترجمه مقاله متالورژی، ترجمه کتاب متالورژی، ترجمه مقاله مهندسی مواد، ترجمه کتاب رشته مهندسی مواد، دانلود دیکشنری تخصصی، دیکشنری مهندسی مواد، دانلود مقاله ترجمه شده