هزینه ترجمه

استعلام قیمت و ثبت سفارش ترجمه

جهت استعلام قیمت ترجمه یا ثبت سفارش در سایت لینگو ترجمه، کافی است فایل مقاله یا متن مورد نظر خود را از طریق فرم سفارش ذیل برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن به صورت رایگان توسط همکاران ما قیمت‌گذاری دقیق شده و در صورت تائید توسط شما، کار ترجمه آن در سریع ترین زمان ممکن آغاز شود. همچنین جهت مشاهده‌ی قیمت‌های کلی می‌توانید به صفحه‌ لیست قیمت ترجمه مراجعه کنید. لطفا در زمان ارسال فایل حتما آدرس ایمیل خود را ذکر کنید تا پیش فاکتور اعلام قیمت ترجمه را به سادگی در ایمیل خود دریافت کنید. همچنین در صورتی که زمان تحویل خاص یا فرمت ترجمه مشخصی را مد نظر دارید حتما در بخش توضیحات وارد کنید.

رفتن به بخش ارسال سفارش ترجمه

همچنین در صورت تمایل می‌توانید با شماره ۰۹۰۳۱۹۲۹۹۷۵ از طریق واتسپ با اپراتورهای ما در ارتباط بوده و از آن طریق استعلام قیمت ترجمه خود را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که قیمت و زمان اعلام شده به شما تا 24 ساعت معتبر است و در صورت عدم واریز مبلغ پیش پرداخت تا 24 ساعت، پیش فاکتور ارسالی کان لم یکن در نظر گرفته شده و هیچ تعهدی برای طرفین ایجاد نخواهد کرد.

ترجمه با کیفیت تضمینی

در وب سایت لینگو ترجمه هزینه ترجمه بر اساس فایل مبدا تعیین می شود و هر 250 کلمه از فایل مبدا به عنوان یک صفحه در نظر گرفته می شود. بنابراین هزینه ترجمه اعلام شده به شما توسط همکاران ما قطعی و نهایی است و به هیچ عنوان هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد. 

همچنین توجه داشته باشید که در وب سایت لینگو ترجمه خدمات ترجمه بر اساس کیفیت دسته بندی نمی شود و کارهای بدون کیفیت یا دارای کیفیت پائین به هیچ عنوان در این تیم جایی ندارند. بنابراین هزینه پرداختی شما تنها مربوط به کار با کیفیت بالا و تضمین شده می باشد. این کیفیت تضمینی به صورت یک پکیج اختصاصی به شما ارائه می شود که عبارت است از: «ترجمه با کیفیت عالی + بازخوانی + تایپ» و بابت این کارهای اضافی نیز به هیچ عنوان هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. این خدمات را تنها می توانید از لینگو ترجمه بخواهید.

 قیمت ترجمه مقاله

همچنین، تمامی کارهای ارائه شده در لینگو ترجمه دارای ضمانت هستند و تا 24 ساعت می توانید در صورت عدم رضایت کار را عودت دهید تا مشکل آن برطرف شود. پس با خیال راحت کار ترجمه خود را به تیم حرفه ای لینگو ترجمه بسپارید.

تیم لینگو ترجمه با سالها سابقه مفید در زمینه ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب تخصصی و علمی و ترجمه انواع متون تخصصی در خدمت شما همراهان عزیز می باشد. این سطح خدمات حرفه ای تنها در لینگو ترجمه ارائه می شود. همین حالا از طریق فرم ذیل فایل خود را برای قیمت گذاری رایگان برای ما ارسال کنید. همکاران ما در تیم لینگو ترجمه ظرف چند دقیقه قیمت و زمان تحویل را به شما اعلام خواهند کرد.

همچنین در صورت تمایل می توانید فایل خود را مستقیما برای تیم لینگو ایمیل کنید.

آدرس ایمیل لینگو:

Lingutranslation@yahoo.com

Lingutranslationir@gmail.com

ارسال فایل ترجمه


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
فایل را انتخاب کنید.
فایل را انتخاب کنید.
فایل را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...