ترجمه سایت

ترجمه سایت

قیمت ترجمه تخصصی سایت انگلیسی به فارسی 

امروزه داشتن یک وب سایت قوی می تواند کسب و کار شما را کاملا متحول کرده و شما را به کل دنیا معرفی کند. با توجه به هزینه پائین راه اندازی وب سایت و ماندگاری زیادی که هر وب سایت برای شما خواهد داشت، استفاده از وب سایت یک روش تبلیغاتی ارزان و به صرفه به حساب می آید و با هزینه اندک می توانید در سراسر دنیا تبلیغات خود را بدون هر گونه محدودیت به نمایش بگذارید.

اهمیت ترجمه سایت

برای اینکه یک وب سایت در سطح جهانی اعتبار پیدا کند، نمی توانید به استفاده از افزونه های ترجمه ماشینی برای ترجمه سایت اکتفا کنید چون این افزونه ها فقط قادر به ارائه یک سری اطلاعات کلی هستند و حتی در مورد این اطلاعات کلی نیز اغلب اشتباهات فاحشی در زمینه ترجمه مرتکب می شوند. معمولا هدف کسب و کارها از داشتن وب سایت این است که بتوانند خود و محصولشان را به مشتریان بالقوه معرفی کنند. بهترین روش برای این کار در سطح بین المللی این است که خودتان محتوی ترجمه شده سایت را روی سرور قرار دهید و برای این کار به ترجمه ماشینی اعتماد نکنید. به این ترتیب روی متن ترجمه شده سایت خود هم کنترل دارید و این مساله می تواند در سئوی سایت شما در سطح جهانی اثر مثبت بسیار زیادی داشته باشد.

ثبت سفارش ترجمه سایت تخصصی 

کافی است به وب سایت کسب و کارهای موفق در ایران و جهان نگاهی بیندازید. همه آنها محتویات سایت خود را به چندین زبان ارائه می کنند و مطالب وب سایت آنها حداقل به دو زبان ارائه می شود. شما با ترجمه صحیح وب سایت خود به زبان انگلیسی می توانید کسب و کار خود را چندین درجه ارتقا داده و در سطح جهانی برند سازی کنید. داشتن یک برند جهانی اعتبار کسب و کار شما را حتی در درون کشور هم افزایش خواهد داد چون به مشتری داخلی شما هم نشان می دهد که کسب و کار شما نگاهی به جذب مشتری خارجی هم دارد.

قیمت ترجمه سایت تخصصی 

فضای اینترنت یک محیط عالی برای تبلیغات در سطح جهانی است. در صورتی که وب سایت شرکت شما به درستی ترجمه شده باشد و در ترجمه آن به کلمات کلیدی دقت شده باشد محتوای تولید شده شما سریعا در موتورهای جستجو پیشرفت می کند و افراد زیادی در سطح دنیا با محصول و خدمات شما آشنا خواهند شد. یک وب سایت در 24 ساعت 7 روز هفته در دسترس است و به همین دلیل، یک وب سایت قوی که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد می تواند ویترینی دائمی از محصولات و خدمات شما به مشتریان بین المللی ارائه کند. توجه داشته باشید که ترجمه وب سایت شما تاثیر مستقیمی روی سئوی سایت شما خواهد داشت. وب سایت در سراسر دنیا به عنوان نقطه شروع برای ساخت یک برند جدید در نظر گرفته می شود. برای اینکه فعالیت های شرکت خود را جهانی کنید نیاز دارید یک وب سایت انگلیسی داشته باشید تا افراد در سطح جهان بتوانند به ویترینی که از محصولات و خدمات خود ساخته اید دسترسی داشته باشند.

برای داشتن یک وب سایت انگلیسی، باید حتما از تخصص یک مترجم حرفه ای بهره ببرید که در کنار آشنایی با اصطلاحات رایج در تخصص شما، با کار ترجمه وب سایت نیز کاملا آشنا باشد و از اهمیت لغات و کلمات در سئوی سایت شما کاملا مطلع باشد.

ترجمه سایت فارسی به انگلیسی

ترجمه حرفه ای سایت

کیفیت ترجمه وب سایت شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در حقیقت اگر یک وب سایت به صورت حرفه ای ترجمه شده باشد این نوید را به مشتری بالقوه شما می دهد که با تیم و شرکتی حرفه ای سر و کار دارد. برعکس این موضوع هم صادق است. فرض کنید شما کسب و کار یا شرکتی عالی و فوق العاده هستید. سئوال اینجاست که مشتری خارجی از کجا باید از این موضوع مطلع شود؟ یک فرد خارجی از کجا متوجه می شود می تواند به سایت شما اعتماد کند؟ شرط اول این است که این فرد بتواند محتوای ارائه شده شما را در سایت بخواند و این اطلاعات آنقدر روان ترجمه شده باشد که وی کاملا آن را درک کند. اگر محتوای شما غیر حرفه ای ترجمه شده باشد مشتری خارجی احساس می کند با شرکتی سر و کار دارد که در بهترین حالت ممکن، هیچ کس در آن شرکت زبان انگلیسی نمی داند. این دیدگاه چقدر می تواند فرد خارجی را به سمت سفارش خدمات شما بفرستد؟ آیا خود شما به وب سایتی که پر از غلط باشد و جمله بندی درستی نداشته باشد اعتماد می کنید؟

ترجمه سایت در لینگو ترجمه

در سایت ترجمه لینگو، مترجمین متخصص و حرفه ای کار ترجمه وب سایت­ بازرگانی، صنعتی، پزشکی و حتی شخصی را از فارسی به انگلیسی و هم چنین از زبان انگلیسی به فارسی بر عهده دارند. تمامی کارهای ترجمه شرکتی و بازرگانی، از جمله ترجمه سایت، تنها به مترجمین مجرب و حرفه ای سپرده می شود و کیفیت ترجمه همه این متون شرکتی بسیار عالی است. ترجمه سایت یکی از خدمات تضمین شده در لینگو ترجمه است و لینگو، به عنوان یک وب سایت حرفه ای ارائه خدمات ترجمه، از اهمیت ترجمه متون شرکتی و بازرگانی کاملا اطلاع دارد و به شما تضمین می دهد که بالاترین کیفیت ترجمه را از سایت ترجمه لینگو دریافت می کنید. در وب سایت لینگو ترجمه به هیچ عنوان از خدمات ترجمه مترجمین بی کیفیت و سطح پائین استفاده نمی شود و تمامی کارهای ترجمه شده در سایت لینگو به صورت رایگان بازخوانی و تایپ می شود.

محاسبه هزینه ترجمه وب سایت شرکت 

هزینه ترجمه سایت

برای تعیین هزینه ترجمه وب سایت خود می توانید یا فایل محتوای سایت را برای لینگو ارسال کنید و یا به سادگی وارد بخش استعلام قیمت ترجمه شده و آدرس وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما فورا قیمت ترجمه وب سایت شما را به صورت رایگان برآورد کرده و پیش فاکتور آن را برای شما ارسال کنند.

اگر هنوز هم ابهام یا سئوالی برای شما باقی مانده است، می توانید با همکاران ما در سایت ترجمه لینگو تماس بگیرید.

سایر خدمات سایت ترجمه تخصصی لینگو عبارتند از: ترجمه سایت تخصصی، تعیین قیمت ترجمه سایت تخصصی، فعال سازی ترجمه سایت، ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان، بهترین مترجم آنلاین، ترجمه انگلیسی به فارسی، برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی، نرم افزار ترجمه سایت، ترجمه صفحات وب سایت به فارسی، ترجمه صفحه وب، نرم افزار ترجمه سایت، این صفحه را ترجمه کن، فعال سازی نرم افزار ترجمه سایت، ترجمه خودکار انگلیسی به فارسی، ترجمه صفحات وب سایت در گوگل کروم اندروید، ترجمه صفحات وب در فایرفاکس، ترجمه متون تخصصی مدیریت آنلاین، گروه ترجمه، بهترین سایت ترجمه، دریافت سفارش ترجمه، قیمت ترجمه تخصصی، سایت ترجمه آنلای، ترجمه تخصصی رایگان، سایت ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی.