ترجمه مکاتبات بازرگانی

ترجمه تخصصی متون بازرگانی

یکی از مهمترین و حساس ترین خدمات سایت ترجمه لینگو مربوط به ترجمه قرارداد و توافقنامه، ترجمه متون اداری و مکاتبات بازرگانی، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه سایت، و ارائه خدمات ترجمه حرفه ای و تخصصی به کسب و کارها و شرکت ها می باشد.

معرفی خدمات ترجمه لینگو به شرکت ها و کسب و کارها

ترجمه متون بازرگانی و شرکتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر اشتباهی در ترجمه متون شرکتی و قراردادها می تواند سبب ایجاد تبعات غیر قابل جبران برای شرکت ها و کسب و کارها شود. بنابرین باید ترجمه قرارداد و متون بازرگانی باید با دقت کافی انجام شده و مترجم این متون باید از تخصص و دانش لازم برای ترجمه این متون تخصصی برخوردار باشد. 

قیمت ترجمه قرارداد و متون بازرگانی

در زمینه ترجمه تخصصی متون و مدارک شرکتی و بازرگانی، قراردادها و توافقنامه ها، اسناد و مدارک مالی و حسابداری، انواع کاتالوگ و بروشور، متون امکان سنجی و گزارش کارشناسی و همچنین ترجمه وب سایت رسمی شرکت شما، تیم لینگو ترجمه از خدمات مترجمین متخصصی بهره میبرد که سالها است در زمینه ترجمه متون تخصصی و قراردادها با شرکت های بین المللی همکاری دارند و کارنامه بسیار درخشانی در این زمینه دارند. این مترجمین کاملا با اصطلاحات رایج در قراردادها و پیمان ها و سایر متون شرکتی و بازرگانی آشنایی دارند و ترجمه ای درخور و با کیفیت در این زمینه ارائه می دهند. 

ترجمه تخصصی متون حقوقی

هر نوع اشتباه در ترجمه قرارداد و مکاتبات بازرگانی می تواند خدشه جدی به شرکت و کسب و کارها وارد کند و این کارهای ترجمه باید به گروهی از مترجمین متخصص و خوش قول سپرده شود. در ترجمه متون شرکتی مانند سایر متون وقت طلاست و جایی برای آزمون و خطا وجود ندارد. همین حالا برای ترجمه خود ثبت سفارش کنید و ترجمه ای با کیفیت تضمین شده از سایت لینگو ترجمه دریافت کنید.

ثبت سفارش ترجمه

افراد فعال در بخش ترجمه شرکتی موسسه لینگو ترجمه کاملا حرفه ای و متخصص در ترجمه متون حقوقی، مالی و بازرگانی می باشند و از بین مترجمینی انتخاب شده اند که دارای سال ها تجربه کار در برترین دارالترجمه های تهران هستند و کاملا با ترجمه انواع اسناد و مدارک برخوردار هستند. در حال حاضر بخش ترجمه مالی و حقوقی تیم لینگو در حال همکاری با شرکت های گوناگون و خوشنام بین المللی می باشد. مدیران شرکت ها می توانند با اعتماد و اطمینان کامل از خدمات ترجمه قرارداد و ترجمه اسناد مالی تیم لینگو بهره برده و با اطمینان از این مدارک ترجمه شده استفاده نمایند. 

خدمات ترجمه تخصصی قراردادها و متون حسابداری کسب و کارها

داشتن اطلاعات کافی در خصوص زبان مدارک شرکتی و مالی یکی از الزامات اصلی برای ترجمه قرارداد، ترجمه مدارک مالی و حسابداری، ترجمه صورت های مالی و صورت جلسات شرکت ها، ترجمه گزارش حسابرسی، ترجمه گزارش امکان سنجی، ترجمه گزارش کارشناسی، ترجمه مقاله تخصصی و ترجمه کتاب تخصصی و حتی ترجمه سایت شرکت می باشد. 

ترجمه سایت شرکت

وب سایت یک شرکت در حقیقت اولین مسیر ورودی مشتری به شرکت شما است. در خصوص مشتریان بین المللی، وب سایت یک شرکت از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. ترجمه درست و صحیح اصطلاحات تخصصی که در وب سایت شرکت شما وجود دارد می تواند کمک زیادی به جذب مشتریان بین المللی بکند و اعتبار شرکت را افزایش دهد. ترجمه اشتباه وب سایت یک شرکت می تواند سبب ایجاد ضرر و زیان زیادی برای شرکت شود. اولین و مهمترین مشکلی که می تواند برای شما ایجاد کند از دست دادن کلمات کلیدی در جستجوی گوگل به دلیل ترجمه غلط عبارات و اصطلاحات تخصصی است که می تواند حتی روی سئوی سایت شما هم تاثیر منفی بگذارد. ترجمه وب سایت یک شرکت به اندازه تولید محتوی برای شرکت حائز اهمیت است و باید توسط مترجمین حرفه ای و مجربی انجام شود که در زمینه ترجمه متون بازرگانی و شرکتی از سابقه خوبی برخوردار هستند. وب سایت شما جایی برای اشتباه ندارد و باید ترجمه سایت خود را به تیمی تخصصی و حرفه ای بسپارید.

ترجمه متون شرکتی و بازرگانی نیازمند تخصص و سابقه بسیار زیادی است. به هیچ عنوان نمی توان در ترجمه متون شرکتی کیفیت را فدای قیمت ترجمه کرد. مترجمین با سابقه و حرفه ای اطمینان حاصل می کنند کار ترجمه بسیار سریع و بسیار دقیق انجام شود. 

مساله مهم دیگری که اغلب نادیده گرفته می شود این است که ترجمه متون شرکتی باید یک دست و با یک شیوه نگارش واحد انجام شود. متون شرکتی و قراردادها بسیار حساس هستند و ادبیات مورد استفاده در نوشتن آنها می تواند نشان دهنده میزان حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودن شرکت باشد. مدیران شرکت ها نباید در ترجمه این متون به هیچ عنوان ریسک کنند.

مترجمین حرفه ای ما در بخش ترجمه شرکتی و بازرگانی آماده ترجمه مدارک حقوقی، مالی و حسابداری شرکت شما هستند. همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید و پیش فاکتور آن را در ایمیل خود دریافت کنید. 

خدمات حرفه ای لینگو ترجمه در بخش متون بازرگانی به گروه های ذیل تقسیم می شود: