درباره ما

تیم لینگو ترجمه توسط مترجمین مجربی تاسیس شده است که دارای سالها سابقه در زمینه ترجمه متون رسمی و غیررسمی، اسناد و مدارک، ترجمه مقاله و کتاب، متون حرفه ای و تخصصی و همچنین ترجمه متون بازرگانی و تجاری در دارالترجمه های مختلف تهران هستند. هدف این موسسه ارتقا کیفیت ترجمه و ارائه خدمات مبتنی بر صداقت، کیفیت، دقت و سرعت می باشد. 

در این راستا تیم لینگو ترجمه با استخدام نیروهای تازه نفس و با استعداد در کنار اعضای مجرب و حرفه ای خود، سعی کرده است نیاز بازار برای داشتن مترجمین متخصص و سریع را تا حد توان خود مرتفع ساخته و با حذف واسطه ها از روند کار ترجمه تخصصی، از هزینه های ترجمه مشتری بکاهد. و خدمات ترجمه تخصصی و حرفه ای را به این ترتیب در اختیار کلیه افراد قرار دهد. 

معرفی خدمات تخصصی ترجمه در تیم لینگو ترجمه

تیم لینگو ترجمه دارای بخشهای تخصصی ترجمه قرارداد و متون بازرگانی، ترجمه مقاله دانشجویی و تخصصی، ترجمه کتاب و ژورنال، ترجمه بروشور و کاتالوگ، ترجمه رزومه، ترجمه SOP و ترجمه CV و همچنین ترجمه اسناد و مدارک مالی می باشد و در هر بخش به صورت تخصصی از مترجمینی بهره گرفته شده که در زمینه های مذکور دارای سالها سابقه مفید هستند. همچنین کارهای ترجمه شده توسط تیم بازبینی لینگو ترجمه مورد بررسی کیفی قرار میگیرد. 

به شما اطمینان می دهیم تمام مراحل کار ترجمه در این موسسه توسط مترجمین حرفه ای با سابقه کار بالا انجام می شود که از توان کافی برای ترجمه انواع متون تخصصی برخوردار هستند و می توانند به سادگی نیاز شما را برای استفاده از خدمات ترجمه حرفه ای و سریع برآورده کنند.

ثبت سفارش ترجمه و تعیین قیمت ترجمه مقاله تخصصی

هدف لینگو ترجمه ایجاد یک پلتفرم اینترنتی برای مشتریان گرامی است تا بتوانند بدون واسطه با تیم مترجمان لینگو ترجمه کار کرده و تجربه دریافت فایل های ترجمه شده حرفه ای را به این ترتیب کسب کنند. در تیم لینگو ترجمه تمامی کارهای ترجمه با کیفیت خوب و قیمت رقابتی ارائه می شوند و به شما اطمینان می دهیم در انتها از هزینه ای که برای ترجمه پرداخته اید راضی خواهید بود. کیفیت، سرعت و دقت در ترجمه سه اصلی هستند که تیم لینگو ترجمه خود را ملزم به رعایت آنها می داند و امیدوار است بتواند سطح خدمات ترجمه آنلاین را بهتر کرده و تجربه جذاب تری از دریافت این خدمات برای مشتری ایجاد کند. جلب رضایت شما هدف نهایی ما در تیم لینگو ترجمه است.

کیفیت اتفاقی نیست. با یکبار امتحان خدمات ما برای همیشه به ما اعتماد خواهید کرد. 

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

همچنین توجه داشته باشید که هزینه ترجمه پرداختی شما به تیم لینگو ترجمه برای دریافت خدمات ترجمه به صورت پکیج کامل «ترجمه تخصصی با کیفیت بالا + بازخوانی + تایپ» می باشد و برای خدمات حرفه ای مذکور هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.