ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک

ثبت سفارش ترجمه مقاله رشته مهندسی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک (Mechanical Engineering) ترکیبی است از فیزیک مهندسی و ریاضیات مهندسی با دانش مواد. این رشته با طراحی، آنالیز و ساخت، و همچنین نگهداری سیستم های مکانیکی کار می کند. رشته مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین رشته های مهندسی است. مفاهیمی که با آنها در رشته مهندسی مکانیک برخورد می کنیم عبارتند از مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، مواد، تحلیل سازه ها و الکتریسیته. 

رشته مهندسی مکانیک در دوره کارشناسی در ایران به سه گرایش طراحی جامدات، حرارت سیالات و ساخت و تولید تقسیم می شود. 

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی مهندسی مکانیک

همچنین رشته مهندسی مکانیک به یک سری گرایش های خاص و تخصصی هم تقسیم می شود که عبارتند از: 

 • مکانیک - خودرو
 • مکانیک - هوافضا
 • مکانیک - دریاچه
 • مکانیک - ماشینهای ریلی
 • مکانیک - تأسیسات حرارتی و برودتی
 • مکانیک - نیروگاه
 • مکانیک - بیومکانیک
 • مکانیک - مکاترونیک
 • مکانیک - سیستم انرژی انرژی
 • مکانیک- بیوسیستم (کشاورزی)
 • مکانیک- هسته ای
 • مکانیک- سلاح (صنایع رقابتی)

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی مهندسی مکانیک

تخصص های بین رشته ای بسیاری هم به رشته مکانیک وابسته هستند که یکی از آنها مکاترونیک است. رشته مهندسی مکانیک، همانطور که از نامش پیداست، مباحث تخصصی بسیار زیادی را پوشش می دهد و کاملا علم محور می باشد. 

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک

ترجمه مقاله تخصصی و همچنین ترجمه کتاب رشته مهندسی مکانیک کاری پیچیده و حساس است که باید به مترجمین متخصص و حرفه ای که با این رشته آشنایی دارند سپرده شود. رشته مهندسی مکانیک رشته ای بسیار تخصصی و خاص است و ترجمه آن نیازمند داشتن دانش علمی کافی و آشنایی با زبان علمی این رشته می باشد. نظر به این که رشته مهندسی مکانیک یکی از رشته های کاملا حرفه ای مبتنی بر نیاز روز و تولیدات صنعتی می باشد، تقاضای زیادی برای ترجمه مقاله و کتاب های این رشته ارائه می شوند. تیم لینگو ترجمه تا به حال با افتخار تعداد بسیار زیادی از مقاله ها و کتاب های تخصصی رشته مهندسی مکانیک را از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده است و در این زمینه مترجمین ما کاملا حرفه ای و با سابقه هستند. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی مهندسی مکانیک

هنر ترجمه مقاله علمی و تخصصی در حد استانداردهای ژورنال های معتبر بین المللی از نقطه قوت مترجمین تیم لینگو ترجمه می باشد. در این تیم، مدیریت هر بخش به فراخور نیاز مشتری و سطح علمی مقاله، مترجم مناسب را برای ترجمه تخصصی متون ارسالی به لینگو ترجمه انتخاب کرده و کار را به بهترین مترجم می سپارد. این انتخاب مترجم به هیچ عنوان حالت مزایده ای نداشته و با وسواس و دقت و بر اساس میزان توانایی مترجم و رزومه وی صورت می گیرد. به این ترتیب، با استفاده از توانمندترین مترجم برای ترجمه هر کدام از متون تخصصی، تیم لینگو ترجمه توانسته است تا به حال رضایت صد در صدی مشتریان گرامی را به دست آورده و ترجمه هایی با کیفیت عالی در اختیار آنها قرار دهد. 

استعلام قیمت ترجمه و ثبت سفارش

تیم لینگو ترجمه آمادگی کامل دارد مقاله های تخصصی شما در رشته مهندسی مکانیک و گرایش های آن را به صورت فوری و با کیفیت عالی ترجمه کند. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی رشته مکانیک

همین الان می توانید با ثبت سفارش در سایت لینگو ترجمه برآورد هزینه ترجمه مقاله خود را به صورت رایگان دریافت کنید. همچنین توجه داشته باشید که پکیج خدمات ترجمه در تیم لینگو شامل «ترجمه با کیفیت بالا + بازخوانی + تایپ» می شود و برای هیچ کدام از خدمات فوق هزینه جداگانه ای از شما دریافت نخواهد شد. 

قیمت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی مکانیک

همچنین، نظر به اینکه در تیم لینگو برآورد هزینه بر اساس زبان مبدا انجام می شود، هزینه اعلام شده به شما قطعی و نهایی است و می توانید با خیال راحت کار ترجمه تخصصی مقاله و کتاب خود را به تیم لینگو ترجمه بسپارید. تیم تخصصی ترجمه لینگو کیفیت تمام کارهای ترجمه را تضمین می کند و مشتریان گرامی تا 24 ساعت بعد از دریافت ترجمه می توانند آن را بازبینی کرده و در صورت عدم رضایت، جهت اصلاح، عودت دهند. تیم لینگو ترجمه با سال ها تجربه در زمین ترجمه کلیه متون تخصصی و حرفه ای به شما بالاترین کیفیت ترجمه را ارائه می کند. اگر کیفیت کار برای شما اهمیت دارد، همین الان سفارش خود را ثبت کنید. 

ترجمه مقاله تخصصی انگلیسی مهندسی مکانیک

در صورت بروز هر گونه سئوال یا مساله خاص، با همکاران ما تماس بگیرید. 

با یک بار امتحان خدمات لینگو ترجمه، برای همیشه کیفیت کار ما را به خاطر خواهید سپرد. کیفیت اتفاقی نیست. 

همچنین در لینگو بخوانید: محاسبه قیمت ترجمه، قیمت ترجمه، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، بهترین سایت ترجمه مقاله، متن مهندسی مکانیک با ترجمه، دانلود دیکشنری، نرم افزار ترجمه متن تخصصی مکانیک، قیمت هر صفحه ترجمه متن مکانیک