راهنما

مراحل ثبت سفارش ترجمه در سایت لینگو ترجمه

نمودار فرآیند ثبت درخواست ترجمه در سایت لینگو ترجمه

ثبت سفارش ترجمه در سایت لینگو ترجمه فرآیند کاملا ساده ای دارد و به راحتی با چند کلیک قابل انجام است. به این منظور می توانید از دو روش استفاده کنید. 

  1. روش اول: ارسال مستقیم فایل برای ترجمه
  2. روش دوم: ارسال فایل ترجمه از طریق سایت

در روش اول کافی است فایل مورد نظر برای ترجمه را از طریق ایمیل سایت لینگو ترجمه به آدرس lingutranslation@yahoo.com ارسال کنید یا از طریق شماره تلفن 09031929975 از طریق تلگرام یا واتساپ فایل ترجمه خود را برای ما ارسال کنید. 

در روش دوم باید به صفحه استعلام قیمت در سایت مراجعه کرده و از طریق فرم قرار داده شده در این قسمت مشخصات خود را تکمیل و فایل ترجمه مورد نظر را اتچ کرده و برای استعلام قیمت ترجمه برای ما ارسال کنید. 

بقیه توضیحات برای هر دو روش یکسان است. 

تماس با لینگو ترجمه

لطفا توجه داشته باشید در صورتی که زمان خاص یا توضیح و فرمت خاصی برای ترجمه مد نظر شماست حتما باید آن را در بخش توضیحات سایت، یا ایمیل ارسالی و یا پیامی که در واتساپ یا تلگرام برای ما ارسال می کنید قید کنید تا بر اساس این توضیحات و زمان اعلامی شما بقیه کار ادامه پیدا کند. 

بعد از ارسال فایل برای تیم ترجمه لینگو به هر یک از روش های اعلام شده در بالا، همکاران ما در اسرع وقت فایل ارسالی شما را ارزیابی و قیمت گذاری می کنند و یک ایمیل حاوی پیش فاکتور برای شما ارسال می کنند. در ایمیل مذکور هزینه ترجمه و تاریخ تحویل اعلام شده است. همچنین هزینه پیش پرداخت ترجمه نیز در این ایمیل قید شده است. توجه داشته باشید که برای سفارشات ترجمه ای که قیمت آنها کمتر از 300 هزار تومان باشد، هزینه ترجمه باید پیش از قطعی شدن سفارش به طور کامل تسویه حساب شوند. در خصوص سفارشات بالای 300 هزار تومان هزینه ترجمه در دو قسط پرداخت می شود. همکاران ما در ایمیل پیش فاکتور مشخص می کنند که چه مبلغی باید به عنوان پیش پرداخت واریز شود و باقی مانده مبلغ هزینه ترجمه در زمان تحویل ترجمه توسط شما تسویه خواهد شد. 

فرآیند ثبت سفارش ترجمه و قیمت گذاری

در صورت تمایل به شروع کار ترجمه، مشتری گرامی باید مبلغ مشخص شده را واریز کرده و حتما پس از واریز به همکاران ما اطلاع دهد در غیر این صورت کار ترجمه آغاز نخواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که اعتبار قیمت ترجمه اعلام شده و زمان تحویل مشخص شده تا 24 ساعت می باشد و در صورت عدم پاسخ از طرف شما کل فرآیند کان لم یکن تلقی خواهد شد. 

همچنین در نظر داشته باشید که ارسال فایل ترجمه برای تیم لینگو بدون طی کردن فرآیند فاکتور و واریز وجه مشخص شده به هیچ عنوان تعهدی برای لینگو برای ترجمه فایل شما ایجاد نخواهد کرد و کل تعهدات لینگو برای ترجمه فایل از بعد از واریز پیش فاکتور در مهلت 24 ساعت تعیین شده آغاز خواهد شد. 

در انتها، بعد از ترجمه فایل، فایل ترجمه شده بازخوانی شده و به صورت تایپ شده، بعد از تسویه حساب برای شما مشتری گرامی ارسال می شود. 

همین حالا ثبت سفارش ترجمه خود را انجام دهید.

در صورتی که سئوال دیگری در خصوص فرآیند ترجمه، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه قرارداد و متون شرکتی و بازرگانی، ترجمه تخصصی و ISI و سایر موارد داشتید، حتما می توانید با همکاران ما از طریق راههای ارتباطی اعلام شده در سایت در تماس باشید. تیم لینگو ترجمه همیشه در خدمت شماست.