ترجمه تخصصی زمین شناسی

ترجمه تخصصی زمین شناسی

هزینه ترجمه مقاله تخصصی رشته زمین شناسی

تدریس رشته زمین شناسی یا ژئولوژی (Geology) در سال 1307 در ایران آغاز شد. از 1313 این رشته در کنار زیست شناسی تحت عنوان علوم طبیعی در دانشگاه تهران تدریس می شد. در 1338 رشته زمین شناسی به صورت یک رشته مستقل در آمد و در سال 1384 این رشته در دانشگاه تهران یک دانشکده جدید را به خود اختصاص داد و به این ترتیب دانشکده زمین شناسی دانشگاه تهران تاسیس شد. این رشته امروزه تا دوره دکتری تدریس می شود. 

ترجمه مقاله تخصصی زمین شناسی (ژئولوژی)

گرایش های رشته زمین شناسی در مقطع کارشناسی ارشد عبارتند از: پترولوژی، رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی، چینه نگاری و فسیل شناسی، زمین شناسی نفت، زمین شناسی اقتصادی، زمین شناسی مهندسی، زمین شناسی ساختاری، آب زمین شناسی. همچنین در مقطع دکتری دانشجویان می توانند یکی از گرایش های زیر را انتخاب کنند: پترولوژی، رسوب شناسی، چینه نگاری، زمین شناسی مهندسی

این رشته تحصیلی بسیار آزمایش محور است و هر ساله مقالات زیادی در زمینه نتایج آزمایشات انجام شده در سراسر دنیا در ارتباط با رشته زمین شناسی منتشر و در ژورنال های خوشنام مانند International Journal Of Coal Geology، یا Quaternary International و سایر نشریات معتبر این رشته به چاپ می رسد. بر این اساس، دانشجویان و اساتید این رشته معمولا آخرین مقاله ها و کتاب های چاپ شده در این رشته را برای ترجمه به لینگو ترجمه می سپارند تا ترجمه تخصصی و با کیفیت در این ارتباط دریافت کنند.

ترجمه تخصصی رشته زمین شناسی

چرا ترجمه مقاله خود را به لینگو ترجمه بسپارم؟

ترجمه مقاله و همچنین ترجمه کتاب تخصصی رشته زمین شناسی پیچیدگی­ های زیادی دارد و مترجم بی تجربه و بدون دانش زبانی کافی نمی تواند کار ترجمه این دست مقالات یا کتاب ها را به خوبی و به شکلی روان و قابل فهم انجام دهد. اغلب مشتریانی که از خدمات دریافتی خود از سایر دفاتر و وب سایت ها ناراضی هستند اغلب اعلام می کنند که ترجمه ارائه شده به آنها به صورت لغت به لغت و نامفهوم است. در اغلب مواقع حتی شاید انتخاب لغت ها نیز به درستی انجام شده باشد اما متن فاقد یک پارچگی است و معنی و مفهوم را به خوبی نمی رساند. 

رویکرد ترجمه مورد استفاده در تیم لینگو، ترجمه معنی محور است. بنابراین، برای لینگو ترجمه اولویت اول روان بودن و قابل فهم بودن متن ترجمه شده و کیفیت بالای ترجمه می باشد. این مهم تنها با استفاده از مترجمین مجرب و با سابقه که درک صحیحی از ترجمه مبتنی بر معنی دارند امکان پذیر می شود. خوشبختانه در تیم لینگو تنها از مترجمین با تجربه و مسلط استفاده می شود و تمامی متون ترجمه شده با رعایت اصل حفظ معنی و یک دست بودن و روان بودن متن ترجمه و تحویل داده می شوند. 

ترجمه معنی محور

تیم حرفه ای مترجمان لینگو ترجمه سابقه و تجربه بسیار زیادی در زمینه ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب، و ترجمه سایر متون تخصصی رشته زمین شناسی دارد و توانسته است در این زمینه تا به امروز رضایت مشتریان گرامی را به شکل کامل جلب کند. در تیم لینگو ترجمه تمامی کارهای ترجمه تنها با کیفیت عالی انجام می شوند و پس از تایپ و بازخوانی تحویل مشتریان گرامی خواهند شد. بنابراین تمامی کارهای ترجمه شده با کیفیت تضمینی به شما تحویل داده می شوند. در صورت عدم رضایت، مشتریان گرامی 24 ساعت زمان دارند که کار را برای ویرایش و اصلاح به تیم لینگو عودت دهند. 

علاوه بر این، حتما به این نکته توجه داشته باشید که در تیم لینگو ترجمه، مدیریت تیم ترجمه با دقت و وسواس فراوان مترجم مناسب را برای هر یک از کارهای ترجمه انتخاب می کند تا بالاترین کیفیت ممکن را برای مشتریان عزیز فراهم کند. در این تیم کارهای ترجمه به مترجمین تازه کار یا نامناسب سپرده نمی شود و کار بی کیفیت به هیچ عنوان جایی در تیم لینگو ندارد. تمامی مشتریان ما افرادی هستند که به کیفیت کار خود اهمیت می دهند و تنها خواسته آنها دریافت کار با کیفیت در زمان مقتضی است. تیم لینگو ترجمه مفتخر است خود را تنها پلتفرم آنلاینی بنامند که به هیچ عنوان کار بی کیفیت یا اصطلاحا ترجمه ارزان دانشجویی و ترجمه ماشینی ارائه نمی کند و تمامی کارها را بازخوانی شده تحویل مشتریان گرامی می دهد. شعار ما در لینگو ترجمه حفظ کیفیت بالای کارهای ترجمه می باشد و در این راه به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. ترجمه یک تخصص است، و تیم های ترجمه باید به آن نگاهی تخصصی داشته باشند.

ترجمه مقاله تخصصی زمین شناسی

 استفاده از مترجمین ناکارآمد و ناتوان فقط سبب ایجاد حس عدم رضایت و عدم اعتماد در مشتریان و کاربران می شود. برای مدیریت تیم لینگو ترجمه، حفظ مشتریان به دلیل رضایت از کار دریافتی بسیار ارزشمندتر از جذب تعداد زیاد مشتری و عدم رضایت آنها از ترجمه دریافتی است. بنابراین، ما تعداد مترجمین خود را محدود به مترجمین با تجربه و حرفه ای کرده ایم تا به این ترتیب رضایت مشتریان را جلب کرده و مشتریان دائمی داشته باشیم و در این راه تا به حال موفقیت صد در صدی داشته ایم. کیفیت اتفاقی نیست. 

روش ثبت سفارش ترجمه

همین حالا می توانید از طریق لینک ذیل وارد بخش ثبت سفارش شده و فایل خود را برای برآورد قیمت و زمان برای تیم لینگو ترجمه بفرستید. توضیحات کامل در خصوص نحوه ثبت سفارش ترجمه و روش های ارتباط با ما در همین لینک ارائه شده است. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی

توجه داشته باشید که با توجه به محدود بودن تعداد مترجمین با کیفیت، زمان مترجمین سایت لینگو محدود است. بنابراین بهتر است همین حالا اقدام به ثبت سفارش کنید.

در صورتی که در خصوص روند انجام ترجمه و یا سایر موارد مربوط به آن سئوال یا ابهامی داشتید، حتما با همکاران ما در تماس باشید. 

سایر خدمات ارائه شده در تیم لینگو ترجمه: ترجمه مقاله تخصصی، ترجمه کتاب تخصصی، ترجمه مقاله زمین شناسی، ترجمه کتاب رشته زمین شناسی، ترجمه کتاب رشته ژئولوژی، ترجمه مقاله تخصصی رشته ژئولوژی، ترجمه کتاب تخصصی رشته ژئولوژی، دانلود دیکشنری تخصصی، دیکشنری ژئولوژی، دانلود مقاله ترجمه شده زمین شناسی