ترجمه تخصصی رشته زبان شناسی

ثبت سفارش ترجمه مقاله رشته زبان شناسی

رشته تخصصی زبان شناسی (Linguistics) علم مطالعه و بررسی زبان است. این علم، با تعریف جدید خود، رشته ای جدید است و قدمت آن تنها 100 سال می باشد. البته رشته تخصصی زبان شناسی در گرایش های بین رشته ای مانند جامعه‌شناسی زبان، روانشناسی زبان، عصب‌شناسی زبان، زبان‌شناسی قضایی، زبان‌شناسی بالینی، زبانشناسی تحلیلی، زبان‌شناسی آموزشی و زبان و منطق نیز کاربرد دارد. 

در ایران، زبان شناسی یکی از رشته هایی است که در دانشگاه های گوناگون تدریس می شود و محققین زیادی در این حوزه به تحقیق و پژوهش می پردازند. بر خلاف تصور عمومی، لازم نیست زبان شناسان حتما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند. بنابراین در بسیاری موارد اساتید و دانشجویان این رشته برای ترجمه مقاله و همچنین ترجمه کتاب تخصصی رشته زبان شناسی با کیفیت بالا و قابل چاپ به تیم لینگو ترجمه مراجعه کرده و از خدمات حرفه ای ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی تیم لینگو ترجمه برای ترجمه آخرین مقاله ها و کتاب های ژورنال های برتر زبان شناسی کمک می گیرند. 

قیمت ترجمه مقاله تخصصی زبان شناسی

تیم لینگو ترجمه با سال ها سابقه مفید در خصوص ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی رشته زبان شناسی و گرایش های آن، آماده خدمات رسانی به دانشجویان و اساتید گرامی می باشد.

هم اکنون می توانید در سایت لینگو ترجمه فایل خود را برای قیمت گذاری (به صورت رایگان) ارسال کنید. 

همچنین در صورتی که سئوال یا پرسشی در مورد ترجمه و خدمات سایت لینگو ترجمه داشتید می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.