سئوالات متداول

سئوالات متداول:

 • ثبت سفارش در سایت لینگو ترجمه به چه صورت است؟

توضیحات کامل در خصوص روند ثبت سفارش ترجمه و استعلام قیمت ترجمه در بخش راهنمای خدمات سایت ارائه شده است. با این حال به طور خلاصه، برای ثبت سفارش می توانید فایل مورد نظر خود برای ترجمه را از طریق سایت ترجمه و یا از طریق ایمیل لینگو که در صفحه اول و بخش تماس با ما در دسترس است، برای ما ارسال کنید. 

 • آیا خدمات ترجمه در سایت لینگو ترجمه تضمین شده است؟ 

بله، کلیه خدمات ترجمه در سایت لینگو ترجمه تضمین شده هستند و در صورت عدم رضایت مشتریان گرامی تا 24 ساعت فرصت خواهند داشت مقاله یا متن ترجمه شده را برای بررسی به تیم ترجمه عودت دهند تا در صورت اثبات مشکل رفع شده و کار ویرایش شود. در صورتی که امکان رفع مشکل  در فایل ترجمه شده وجود نداشته باشد کل هزینه ترجمه پرداخت شده عودت داده خواهد شد. 

سئوالات متداول در مورد خدمات تخصصی ترجمه مقاله و کتاب

 • موضوعاتی که لینگو ترجمه در آنها خدمات تخصصی گوناگون ارائه می دهد کدام است؟ 

سایت تخصصی لینگو ترجمه از خدمات مترجمین گوناگونی بهره می برد که در حوزه ها و موضوعات گوناگونی دارای سابقه فعالیت و تخصص هستند. لیستی از اهم خدمات سایت ترجمه در بخش خدمات لینگو ترجمه ارائه شده است که می توانید به آن مراجعه کنید. همچنین در صورتی که موضوع یا فرمت خاصی مد نظر شماست با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی کاملی دریافت کنید. به طور کلی تقریبا تمامی موضوعاتی که ممکن است برای ترجمه در نظر داشته باشید توسط مترجمین توانای لینگو ترجمه قابل انجام هستند و می توانید بدون نگرانی فایل خود را برای تیم ارزیابی ما ارسال کنید. 

 • روش قیمت گذاری ترجمه و تعیین زمان تحویل کارهای ترجمه در لینگو ترجمه به چه صورت است؟

عوامل موثر بر تعیین قیمت فایل ترجمه عبارتند از: موضوع متن، اهمیت آن، درخواست فرمت یا زمان تحویل خاص از طرف مشتری و فوریت داشتن کار ترجمه. در سایت لینگو ترجمه قیمت گذاری بر اساس تعداد لغات فایل مبدا انجام می شود و مبدا تعیین قیمت هر صفحه ترجمه 250 کلمه از فایل مبدا می باشد. ابتدا باید فایل مورد نظر را از بخش استعلام قیمت برای تیم لینگو ترجمه ارسال کنید. همکاران ما ظرف چند دقیقه قیمت و هزینه ترجمه و زمان تحویل را از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهند داد. بقیه فرآیند کار در بخش راهنمای خدمات سایت به طور کامل توضیح داده شده است. به هر صورت، اگر سئوال یا ابهامی در این مورد داشتید با همکاران سایت در تماس باشید.  

 • ترجمه فوری در تیم لینگو ترجمه انجام می شود؟

بله در صورت درخواست مشتری (و وجود ظرفیت خالی در تیم) امکان دریافت ترجمه فوری نیز وجود دارد. بسته به حجم فایل و میزان فوریت آن هزینه ترجمه فوری با ضرایب گوناگون محاسبه می شود. در صورتی که می خواهید ترجمه خود را به صورت فوری دریافت کنید حتما این موضوع را در بخش توضیحات بنویسید و دقیقا زمان مورد نظر برای تحویل فایل ترجمه را مشخص کنید. 

 • اطلاع رسانی در خصوص آماده شدن فایل ترجمه به چه صورت خواهد بود؟

همکاران ما در سایت لینگو ترجمه ایمیلی برای اطلاع رسانی در خصوص آماده شدن فایل ترجمه برای شما ارسال خواهند کرد و روند دریافت کار ترجمه شده را برای شما توضیح خواهند داد. 

 • آیا در تیم لینگو کار ترجمه متون با کیفیت های گوناگون ارائه می شود؟ 

خیر. سایت ترجمه لینگو از خدمات مترجمین حرفه ای در زمینه های مختلف بهره می برد و کیفیت کلیه کارها بالا می باشد. نظر به اینکه در این تیم به هیچ عنوان از مترجمین بی کیفیت و یا ترجمه ماشینی استفاده نمی شود، ترجمه ها در سایت ترجمه لینگو دسته بندی نمی شوند چرا که کلا کیفیت برنزی و نقره ای در سایت ترجمه لینگو جایی ندارد. در سایت ترجمه لینگو تمامی کارهای ترجمه با کیفیت طلایی هستند و بازخوانی شده و تایپ شده تحویل داده می شود.

 • آیا در سایت لینگو ترجمه برای بازخوانی و تایپ هزینه اضافی دریافت می شود؟

خیر. در سایت لینگو ترجمه هزینه بازخوانی متن و تایپ رایگان می باشد و به صورت پیش فرض تمامی کارهای ترجمه بازخوانی شده و تایپ شده تحویل داده می شوند.  

 • آیا سایت ترجمه لینگو مترجم جدید استخدام می کند؟

با توجه به افزایش درخواست برای ترجمه، سایت لینگو به صورت دوره ای از بین رزومه های ارسال شده به سایت افرادی را انتخاب کرده و بعد از بررسی نمونه کار این مترجمین همکاری خود را با آنها آغاز می کند. بنابراین اولویت استخدام مترجم جدید با افرادی است که رزومه خود را برای سایت ترجمه لینگو ارسال کرده اند.  

 • آیا اگر فایل ترجمه من طولانی باشد (مثلا ترجمه کتاب) این امکان وجود دارد که فایل را به صورت بخش بخش تحویل بگیرم؟

این کار را توصیه نمی کنیم، چون به این ترتیب امکان ویرایش نهایی را از مترجم می گیرید. اما در صورت درخواست این گزینه نیز وجود دارد و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد. می توانید فایل ترجمه خود را به هر ترتیبی که ترجیح می دهید دریافت کنید. درخواست های شما اولویت سایت لینگو ترجمه است. 

پاسخ به سئوالات مربوط به سایت ترجمه لینگو 

 • روش پرداخت هزینه ترجمه در سایت ترجمه لینگو به چه صورت است؟

در خصوص ترجمه مقاله و متون کوتاه که هزینه آنها کمتر از 300 هزار تومان باشد، باید کل هزینه در ابتدا پرداخت شود تا کار ترجمه آغاز شود. در خصوص ترجمه مقاله یا کتاب که هزینه بالای 300 هزار تومان دارند، امکان پرداخت هزینه به صورت قسطی نیز فراهم است. به این ترتیب مشتری گرامی باید نیمی از هزینه ترجمه را در ابتدا بپردازد و مبلغ باقی مانده را قبل از تحویل کل کار تسویه کند. در خصوص ترجمه کتاب، در صورتی که درخواست تحویل فصل به فصل داشته باشید باید ابتدا نیمی از هزینه ترجمه کل کتاب پرداخت شده و سپس در زمان تحویل هر فصل کتاب هزینه همان فصل را تسویه کنید.  

 • آیا امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه وجود دارد؟

بله. همانطور که در بالا هم توضیح دادم برای کارهایی که هزینه آنها بیش از 300 هزار تومان باشد می توانید هزینه را در دو قسط پرداخت کنید. خدمات سایت ترجمه لینگو در راستای تسهیل شرایط برای مشتریان گرامی می باشند.  

 • اگر از فایل ترجمه شده قبلی خود راضی باشم، آیا می توانم درخواست کنم فایل بعدی هم توسط همان مترجم ترجمه شود؟

بله حتما. برای تسهیل درخواست ترجمه توسط همان قبلی مترجم می توانید شماره سفارشی که در ایمیل تحویل کار به شما اعلام می شود را ذکر کنید و در خواست خود برای ترجمه توسط همان مترجم قبلی را اعلام کنید. اما اگر شماره سفارش خود را ندارید هم نگران نباشید. همکاران اپراتور ما در سایت ترجمه لینگو هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.  

 • آیا هزینه ترجمه از تخفیف هم برخوردار است؟

سایت لینگو ترجمه به صورت دوره ای برنامه های تخفیف خود را در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام و توئیتر) اعلام می کند. ما را در این دو شبکه اجتماعی دنبال کنید تا از برنامه های تخفیف و جوایزی که به صورت دوره ای به صورت تخفیف های درصدی و کل ترجمه اعلام می شود برخوردار شوید.  

 • قیمت هر برگ ترجمه به چه صورت محاسبه می شود؟

در سایت ترجمه لینگو، قیمت هر برگ ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی بر اساس تعداد لغت متن مبدا محاسبه می شود. برای محاسبه قیمت ترجمه، هر 250 کلمه از متن مبدا به عنوان یک صفحه استاندارد در نظر گرفته می شود. سپس بر اساس موضوع متن و میزان تخصصی بودن آن و سایر فاکتورها این تعداد کلمه در قیمت تعیین شده برای هر صفحه ترجمه ضرب می شود و قیمت نهایی بر همین اساس تعیین می شود. برای استعلام قیمت ترجمه لطفا متن خود را برای سایت لینگو ترجمه ارسال کنید تا فورا توسط همکاران ما قیمت ترجمه به همراه زمان تحویل به شما از طریق ایمیل اعلام شود. توجه داشته باشید که قیمت اعلام شده در سایت لینگو ترجمه برای ترجمه با کیفیت عالی + بازخوانی + تایپ می باشد و برای خدمات فوق هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. 

بله قطعا! تیم لینگو ترجمه از خدمات مترجمین حرفه ای بهره می برد که تخصص و تجربه کافی برای ترجمه قراردادها، متون تخصصی، ترجمه مکاتبات بازرگانی، ترجمه اسناد حقوقی و سایر متون حرفه ای و بازرگانی برخودار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش ترجمه قرارداد در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. 

 • آیا در سایت ترجمه لینگو کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی هم تضمین شده است؟

بله. تمامی کارهای ترجمه سایت لینگو، اعم از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با کیفیت تضمین شده ارائه می شوند. شعار اصلی تیم لینگو کیفیت است. اگر از ترجمه های بی کیفیتی که تا به حال از سایر سایت های ترجمه و یا دفاتر ترجمه و دارالترجمه ها دریافت کرده اید خسته شده اید، لینگو ترجمه را امتحان کنید تا جستجوی شما برای یافتن مترجم حرفه ای یک بار برای همیشه به پایان برسد.  

 • سایت ترجمه لینگو را به شکل کامل مطالعه کردم اما هنوز سئوالم برطرف نشده است، آیا امکان دارد مستقیما با اپراتور صحبت کنم؟

بله حتما. همکاران ما هم از طریق شبکه های اجتماعی مختلف (واتسپ، تلگرام، اینستاگرام و توئیتر)، هم از طریق تماس تلفنی، و هم از طریق ایمیل با شما در ارتباط هستند. کافی است تنها روش ارتباطی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا اپراتورهای سایت ترجمه لینگو شما را راهنمایی کنند. می توانید تمام راه های ارتباطی سایت لینگو ترجمه را در پائین همین صفحه مشاهده کنید. 

پاسخ به سئوالات مربوط به سایت ترجمه لینگو 

 • آیا باید حتما از طریق سایت ترجمه لینگو ثبت سفارش کنم یا می توانم از روش های ارتباطی دیگر هم استفاده کنم؟

به هیچ عنوان مجبور به ثبت سفارش از طریق سایت نیستید. می توانید مستقیما کار خود را برای ما ایمیل کنید یا از طریق واتسپ و تلگرام برای ما ارسال کنید. روش های دسترسی در سایت لینگو ترجمه زیاد هستند و می توانید از بین آنها روش مورد نظر خود را برای ارتباط با ما انتخاب کنید.