معرفی موسسات و سازمان های مرتبط با مقاله ISI:

ترجمه مقاله تخصصی ISIجهت ثبت سفارش ترجمه مقاله تخصصی، از لینک ذیل وارد سایت لینگو ترجمه شوید:

قیمت ترجمه مقاله تخصصی ISI

موسسه ISI

موسسه اطلاعات علمی که نام کامل انگلیسی آن Institute for Scientific Information است به صورت مخفف ISI نامیده می شود. این موسسه به منظور متمرکز کردن انتشارات منتشر کننده مقاله های علمی در سال 1960 میلادی تاسیس شد. شرکت تامسون در 1992 اقدام به خرید موسسه اطلاعات علمی نمود و از آن تاریخ به بعد به عنوان تامسون ISI شناخته می شود. امروزه این موسسه تامسون ساینتفیک نامیده می شود. 

به مجله ها و ژورنال هایی که توسط موسسه تامسون نمایه می شوند اصطلاحا ژورنال های ISI می گویند. شرکت تامسون هر سال مقاله های منتشر شده و سوابق علمی ژورنال ها را بررسی می کند و نمایه آنها را در سایت معتبر خود اعلام می کند. برای بررسی اعتبار ژورنالی که می خواهید در آن مقاله چاپ کنید میتوانید به آدرس وبسایت ذیل بروید: 

https://mjl.clarivate.com/home 

ترجمه مقاله الزویر

انتشارات الزویر

انتشارات الزویر (Elsevier) یک مرکز نشر هلندی است که یکی از مهمترین و اصلی­ترین پایگاه های انتشار مقاله های علمی، پزشکی و فنی و مهندسی در جهان است. الزویر در 1880 به عنوان یک انتشارات آغاز به کار کرد. ژورنال های زیادی زیر نظر این انتشارات کار می کنند که برخی از آنها عبارتند از Lancet and Cell، Science Direct، Trends and Current Opinion، اسکاپوس، و همچنین ژورنال Clinical Key Solution for Clinicans. انتشارات الزویر سالانه تعداد بسیار زیادی مقاله منتشر می کند و تعداد دانلود مقاله ها از سایت این انتشارات 900 میلیون بار در سال است. حدود بیست هزار نفر داور در ژورنال های این انتشارات به داوری مقاله های علمی می پردازند. اطلاعات کامل این انتشارات در وبسایت www.Elsevier.com  در دسترس قرار دارد. 

ترجمه مقاله از ژورنال های سیج

انتشارات سیج  (Sage)

انتشارات سیج در 1965 در نیویورک تاسیس شده است. موضوعات مقاله ها و کتاب های این انتشارات عبارتند از کسب و کار، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علم و فناوری و پزشکی. 

آدرس وبسایت انتشارای سیج: https://uk.sagepub.com 

ترجمه مقاله ژورنال اسپرینگر

انتشارات اسپرینگر (Springer)

انتشارات اسپرینگر در سال 1950 تاسیس شده است و یکی از معتبرترین انتشارات در جهان می باشد. انتشارات اسپرینگر پشتیبان بیش از 2900 مجله علمی و ژورنال است و تا به حال میلیون ها عنوان کتاب به چاپ رسانده است. این انتشارات آمریکایی است و در کتاب ها و مقاله های خود را در موضوعات پزشکی، فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و غیره منتشر می کند. برای بررسی کلیه ژورنال های انتشارات اسپرینگر می توانید به آدرس وبسایت این انتشارات مراجعه کنید: www.springer.com 

دانلود مقاله ترجمه پابمد

پابمد (Pubmed)

موتور جستجوی پابمد ابزاری برای دسترسی به تحقیقات منتشر شده در موضوع پزشکی و علوم تجربی است. در حقیقت با استفاده از این موتور جستجو می توان به یک پایگاه داده جامع برای جستجوی مقاله ها و ژورنال های تخصصی پزشکی دسترسی پیدا کرد. 

موتور جستجوی پابمد یک دیتابیس رایگان برای ژورنال های بیومدیکال و چکیده مقاله های ارائه شده در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا است. این دیتابیس در 1997 به شکل عمومی و رایگان در دسترس همه قرار گرفت. اغلب مقاله های موجود در پایگاه داده پابمد به صورت رایگان در دسترس هستند. 

برای نمایه سازی مقاله ژورنال در پابمد به سایت زیر مراجعه کنید: 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed 
ترجمه مقاله ژورنال ویلی

انتشارات جان ویلی و پسران (John Wiley & Sons)

انتشارات ویلی در 1807 تاسیس شد و ویژه نشر دانشگاهی است و کتاب، ژورنال، دایره ­المعارف را به دو صورت کاغذی و الکترونیکی چاپ می کند و در زمینه نشر مقاله های علمی و آزمایشگاهی فعالیت دارد. این انتشارات یک سری خدمات آنلاین آموزشی برای دانشجویان دوره های تحصیلی مختلف نیز ارائه می کند. 

برای مطالعه ژورنال های این انتشارات و بررسی مقاله ها، کتاب ها و خدمات آنلاین آن می توانید به سایت موسسه در آدرس ذیل مراجعه کنید: https://www.wiley.com/en-us 

ترجمه مقاله و استاندارد برق از ژورنال IEEE

ژورنال موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE)

IEEE یک موسسه بین المللی در شهر نیویورک آمریکا است که در 1968 تاسیس شده است. فعالیت های موسسه IEEE در موضوعات مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مخابرات و رشته ها و زیرشاخه های مربوط به آن می باشد. این موسسه حدود یک سوم از مقاله های منتشر شده در سراسر دنیا در موضوعات مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر و مخابرات را چاپ می کند. یکی دیگر از خدمات موسسه IEEE ارائه استانداردهای برق  و الکترونیک و ارتباطات بیسیم و غیره می باشد. آدرس وبسایت موسسه مهندسان برق و الکترونیک: https://ieee.org 

ترجمه مقاله تخصصی ژورنال تیلور و فرنسیس

موسسه تیلور و فرنسیس (Taylor & Francis Online)

موسسه تیلور و فرنسیس در 1852 در بریتانیا تاسیس شد و موضوع اصلی فعالیت آن چاپ و نشر مجلات، ژورنال ها و کتاب های علمی و تخصصی است. موسسه تیلور و فرنسیس در کنار بحث چاپ و نشر کتاب و مقاله برگذار کننده کنفرانس ها و همایش ها در انگلستان نیز می باشد. این موسسه در بیش از 30 کشور دنیا شعبه دارد و رقیبی مهم برای اسپرینگر و الزویر به حساب می آید. 

وبسایت موسسه: https://taylorandfrancis.com/ 

ترجمه مقاله تخصصی رشته مهندسی عمران

انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE)

انجمن ASCE در 1852 در ویرجینیای آمریکا تاسیس شده و از مهندسین عمران در سراسر جهان عضو می گیرد. این انجمن برگزار کننده کنفرانس ها و دوره های آموزشی بوده و بزرگترین و مهمترین ناشر کتاب ها و مقاله های رشته مهندسی عمران، استانداردها و کدهای مهندسی عمران در جهان می باشد. این انجمن معتبر که در دوران فعالیت خود برنده جوایز بسیاری شده است چندین ژورنال معتبر گوناگون در زمینه مهندسی عمران به چاپ می رساند که در آن آخرین مقاله های تخصصی رشته مهندسی عمران منتشر می شوند.  

وبسایت: https://www.asce.org/ 

دانشگاه کمبریج

انتشارات دانشگاه کمبریج (Cambridge University Press)

انتشارات دانشگاه کمبریج که در سال 1534 تاسیس شده است، یکی از بزرگترین انتشارات های دانشگاهی دنیا است که در حدود 370 ژورنال علمی با موضوعاتی بسیار متنوع را به صورت چاپ کاغذی و آنلاین منتشر می کند. انتشارات کمبریج به عنوان نشر دهنده آخرین مقاله های علمی دنیا یکی از قدیمی ترین انتشارات ها در جهان نیز هست. این انتشارات زیرمجموعه دانشگاه کمبریج است. 

وبسایت دانشگاه کمبریج: http://cambridge.org 

انتشارات دانشگاه آکسفورد

انتشارات دانشگاه آکسفورد (Oxford University Press)

انتشارات دانشگاه آکسفورد زیر نظر این دانشگاه اداره می شود و در 1586 تاسیس شده است. این انتشارات (OUP) بزرگترین انتشارات دانشگاهی در دنیا و یکی از قدیمی ترین فعالین این حوزه است. این انتشارات مقاله ها و کتاب هایی در موضوعات مختلف علمی و تخصصی، عمومی، مجلات و نشریات و محصولات آنلاین را به چاپ می رساند. 

دانشگاه آکسفورد برای نشر مقاله ها از تیم داوری سختگیری بهره می برد و تمام تلاش خود را می کنند تا بالاترین استاندارد را برای چاپ و نشر مقاله رعایت کنند. انتشارات آکسفورد صدها ژورنال با موضوعات علوم انسانی، علوم اجتماعی و پزشکی منتشر می کند و این ژورنال ها دارای بالاترین استانداردهای کیفی هستند. 

وبسایت انتشارات آکسفورد: https://global.oup.com 

تیم ترجمه تخصصی کتاب و مقاله لینگو ترجمه

نکاتی در مورد چاپ مقاله در ژورنال

مراکز و موسسات انتشاراتی که در بالا معرفی شدند فقط برخی از فعالین حوزه چاپ و نشر مقاله های علمی هستند و نشریات و ژورنال های گوناگونی با میزان اعتبار متفاوت و شرایط مختلف در دنیا وجود دارند که می توانید مقاله خود را برای چاپ برای آنها بفرستید. همچنین توجه داشته باشید که انتشارات های بالا هر کدام دارای چندین ژورنال در موضوعات تخصصی مختلف هستند. برای ارسال مقاله خود به هر یک باید به وبسایت انتشارات رفته و در آنجا ژورنالی که با موضوع مقاله شما همخوانی دارد را انتخاب کنید و بر اساس اطلاعات ارائه شده در صفحه ژورنال مربوطه مقاله خود را برای آنها بفرستید. 

مساله بعدی که باید رعایت کنید این است که هر ژورنال یک سری قوانین و فرمت های مخصوص به خود دارد که در سایت ژورنال ها معمولا در دسترس هستند. قبل از ارسال مقاله خود برای چاپ از رعایت این نکات مطمئن شوید. 

زمانی که می خواهید مقاله ای را برای ژورنال ارسال کنید حتما سعی کنید در نوشتن آن نوآوری داشته باشید. مقاله های با موضوع جدید و نوآورانه از شانس بیشتری برای پذیرش برخوردار هستند. در انتخاب ژورنال هم دقت کنید. ژورنالی که مقاله را برایش می فرستید باید بیشترین ارتباط را با موضوع شما داشته باشد. حتما فرمت درخواستی ژورنال را رعایت کنید چون در غیر این صورت یا مقاله شما ریجکت می شود و یا برای اصلاح برای شما پس فرستاده می شود. مساله آخر هم نوع نگارش مقاله است. قبل از ارسال مقاله برای ترجمه  نسخه فارسی آن را به دقت مطالعه و ویرایش کنید. فرمول ها و اعداد را بررسی کنید تا در مقاله اصلی شما ایراد و اشکالی وجود نداشته باشد. هرچه مقاله ارسالی برای ترجمه از لحاظ نگارشی کیفیت بهتری داشته باشد ترجمه بهتری هم دریافت می کنید. در مرحله نهایی مقاله را از لحاظ سرقت ادبی، ادیت، و بررسی نگارشی از طریق ابزارها و سایت های موجود بررسی کنید. 

برای دریافت خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی تخصصی، وارد سایت لینگو ترجمه شوید. مترجمین حرفه ای ما آماده خدمات رسانی به شما هستند. 


گزارش JCR

نکته پایانی که باید اضافه کنیم این است که موسسه کلاریویت آنالتیکس (ISI سابق) هر ساله گزارش استنادی مجلات (JCR) را به صورت یک لیست بلند بالا و کامل منتشر می کند که در این لیست ایمپکت فاکتور مجله، تعداد مقالات نمایه شده و مولفه های استنادی مشخص می شوند. در این گزارش اعتبار هر ژورنال و میزان اثر آن در تولید علم مشخص می شود. با کمک این گزارش محققین گرامی می توانند به سادگی داده های مهم هر ژورنال را به دست آورده و مجله مناسب تری را برای چاپ مقاله خود انتخاب کنند. مهمترین نکته ای که از این گزارش به دست می آید ضریب تاثیر یا IF است. اگر ژورنالی را انتخاب کردید اما در مورد آن شک دارید، می توانید به لینک ذیل بروید و با وارد کردن نام ژورنال تمام اطلاعات آن را مشاهده کنید. 

لیست کامل JCR سال 2020 را برای سهولت دسترسی شما همراهان عزیز سایت ترجمه لینگو در اینجا قرار داده ایم: 

JCRreport2019-2020-signed-www.Lingutranslation.ir.pdf 

همچنین در لینگو ترجمه بخوانید: ترجمه مقاله ISI، قیمت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی با کیفیت طلایی، مترجم مقاله ISI، نرم افزار ترجمه تخصصی، سایت ترجمه، ترجمه متون تخصصی مدیریت آنلاین، ترجمه تخصصی برق آنلاین، نرم افزار ترجمه متون تخصصی برق آنلای